Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki veszélyeztetett terhes...

Aki veszélyeztetett terhes volt (Vérezgetés, barna folyás miatt), az meddig volt veszélyeztetett és mikor szűnt meg a panasza, mi miatt volt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 13:12
 1/6 A kérdező kommentje:
*mármint a vérzés,barnázás mitől volt
2017. szept. 5. 13:13
 2/6 anonim ***** válasza:

vérzés első gyerek ,pár nap után megszűnt a panasz (az elejét gyógyszert kaptam.

vérzés 2. gyerek, 1 alkalom volt, az elejétől gyógyszert kaptam. 28. héten elkezdett nyílni a méhszáj, ez a szülés után rendeződött :)

3. gyerek, semmi probléma

Végig veszélyeztetettnek számítottam és a harmadik gyereknél is az előtte lévő problémák miatt.

2017. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pecsételés progeszteron hiány miatt. (kaptam 13.hetig) egyszer pecseteltem, egy nap reggelen. Azt hittem elmegy a baba. :'( szerencsere tevedtem..

Azóta vért nem lattam max az aranyerem miatt. Végig veszélyeztetett vtam /vagyok.

2017. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Hematoma okozta,kb 6 hèttöl 8 hètig hol kevesebb hol tőbb vérzés volt.Rengeteg àgynyugalom és napi 400mg progreszteron 13 hétig,majd szépen le kellet èpitenem 15 ik hétig.Nàlad mi a problèma?
2017. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát egyenlőre nem tudják.Kb másfél -két hete barna folyásom van,álltalában minimális,kétszer volt barancssárgás pirosas is,szintén pár csepp. Progeszteront szedek,aspirin protectet is,magnéziumot.

Ultrahangon és vizsgálatkor eltérést nem tálaltak,szivhang van, 8hetes vagyok.A héten megyek kontrollra remélem minden rendben lesz.

2017. szept. 5. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,A véralvadás gàtlo bogyot vèrzès alatt tilos szedni.Ènis szedtem de amint a vérzés jelenkezett abba kellet hagynom.
2017. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!