Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki 13 hetesen elment...

Volt aki 13 hetesen elment 4D-re, hogy megtudja a baba nemét?

Figyelt kérdés
most lesz 1 hét múlva a 12 hetes genetikai uh, de ahogy az ismerősök mondták kb pár perc alatt letudják majd és nem fognak azzal foglalkozni hogy megnézzék látni-e a nemét. Egy ismerős mondta hogy pont emiatt ők elmennek 13 hetes egy 4D-re. Magán dokim van de a magánrendelésén nincs uh, azokat a kórházban csináltatja meg amin ő nem szokott ott lenni. Szerintetek?

2018. jan. 13. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi elmentünk, de picit vártunk még, mert ahogy utánajártam, meg a kórházi szonográfus is mondta, 13 hetesen azért még benézhető a dolog jó géppel, gyakorlott szemmel is, merthogy mindkét nemnél van olyankor dudor, és nem feltétlen látszik egyértelműen, hogy pontosan mi. Pláne, ha esetleg pár nappal el is van számolva a terhesség.

16 hetesen mentünk el, akkor már 100 százalékra meg tudták mondani, hogy kislány, nem volt kétséges.

2018. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az igen, akkor lehet hogy várni fogok még. EGy másik ismerősnek már 12 hetes megmondták a nemét.
2018. jan. 13. 12:58
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én magánba csináltattam , átváltottak 4D-re is de úgy feküdt hogy nem lehetett látni pontosan a nemét, max sejteni.

Ezért külön elmenni ilyenkor 4Dre fesleges, inkább akkor menjél magánintézménybe csináltatni aztán átváltanak neked gratisz.

Így is 6x küldtek ki lépcsőzni meg sétálni hogy váltson pózt a baba, mert a vizsgálatot alig tudták megcsinálni úgy feküdt.

16 hetesen visszahívtak és ott 100%-ra meg tudták már mondani a nemét is .

2018. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
13+2 voltam, amikor nézték, egyértelműen nagyon fiú volt :)
2018. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"12. Heti " majdnem 13 voltam...nekem vagy 30 perc volt(minden rendben) de nem mutatta azalatt sem magát.. Volt 4d is magánban.. Genetikain..


16. Héten sem mutatta meg magát.(keresztbetett láb végig)

Remélem a 18.-on igen, ha nem, akkor elmegyek megint 4d-re is...


/ én nem választanék úgy, és fizetnék dokit, hogy nem ő nézi az ultrahangot- nekem mást a kérdéseken felül nem is csinál.. UH-oz..asszisztensnője vizeletet néz, és vérnyomást/

2018. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. heti genetikai Uh-on megmondták, hogy valószínű, hogy kislány. Kislány, és már azóta 2 éves! :)
2018. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És neked kedves utolsó Kórházban volt a genetikai uh? nekem mindenki azt mondta hogy ott hamar letudják az egészet és nem foglalkoznak a baba nemének megállapításával.
2018. jan. 13. 13:29
 8/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Genetikai Uh.-on mondták meg egy magánrendelőben. Ott csináltattam a kombinált tesztet, hamarabb volt ugye vérvétel és a 12. héten kellett menni a genetikai uh-ra. Ott kb. 50 percig vizsgáltak (szerintem nem jó, ha pár perc alatt letudnak, mert akkor pl. hogy vizsgálják meg részletesen a babát, nekem volt, hogy többször is megnézte ugyanazt, lemérte a babát, megszámoltuk az ujjacskáit, megnézte a gerincét, szívet, szóval mindent amit kell), megnézte a picit tetőtől talpig, jó alaposan. Mondták, hogy minden rendben vele, és valószínű, hogy kislány. Nem is tévedtek. Amúgy nem nagyon akarták megmondani a nemét, mert ugye tévedhetnek még ilyen korban. De pl. tesóm is ugyanide ment és én mentem vele pont a genetikai uh-ra. Na azon már én is kiszúrtam, hogy neki bizony ott a kuki. :) Hamarabb mondtam, hogy kisfiú, mint ahogy a szonográfus. :D Csodálkoztam is, hogy már látni lehetett elég nyilvánvalóan.

Boldog babavárást kedves kérdező. Majd írd meg a picurkád nemét! :)

2018. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! hát remélem kiderül már a genetikain és minden rendben lesz :)
2018. jan. 13. 14:57
 10/17 anonim ***** válasza:
4d re nem, de ugyanebből az okból megcsináltattuk a kombinált teszten magánútob, ahol 20 percig alaposan átnézték a babát. Ugyanigy 18 hetesen is ott voltunk. A 12 hetesen már 80%-ra megtippelték a nem3t, 18 hetesen már tutira mondták. Átváltottak 3D-re is, kaptunk kéoeket meg a teljes videofelvételt. Plusz volt hogy megmondták a nemét, de a fő szempont az volt hogy engem a 2 perces kórházi genetikai uh nem nyugtatott volna meg, igy meg alapos vizsgálat volt.
2018. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!