Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van értelme a hastartó pántnak...

Van értelme a hastartó pántnak? Nem szorítja el a babát?

Figyelt kérdés

erre a tipusra gondolok..

[link]

sokszor fáj a hasam alja és a hátam,2dik babámat várom,de az utóbbi két napban sok alhasi fájdalmam volt,néha olyan nehéznek is érzem a hasamat,ugyan is ismét faros a babám-az első is az volt...,bár bízom benne,hogy megfordul,de ott rugdos alul állandóan...nagyon sokat nyúlt a bőröm az első terhességemnél is,és félek most még többet fog,így is lógós maradt a hasam.Ezért is gondolkozom,mert még csak most fog nőni igazán,hogy lehet ez segítene és nem lenne olyan nehéz is a hasam,mert így is rohangálok a kisfiam után állandóan szinte semmit nem pihenek napközben...

kérem olyanok írjanak akiknek tapasztalatuk van az ilyen vagy hasonló haspánttal,mert nem olcsó és nem akarok hülyeségbe sem beleugrani. jah és ezt ha szülés után is használnám egy darabig akkor segítene hamarabb vissza húzódni a hasamnak?-az elsővel hónapokig olyan voltam mintha terhes lennék...

KÖszi:)


2010. jún. 4. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] nekem ez van,nem kényelmetlen sem nekem,sem a babának.Arra van hogy tehermentesitse a hátat és a hasfalat.Én olyan 2 hete hordom,és nem bánom hogy megvettem.Abban hogy hamarabb visszahúzódjon a hasad nem segit,de arra ott a szülés utáni haskötő.
2010. jún. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan volt, mint a másodiknak.

Én szerettem, de csak a sétákra /sok állásra vettem fel. Itthon egyáltalán nem hordtam.

2010. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!