Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+4 hetesen CRL 13 mm. Baj lehet?

8+4 hetesen CRL 13 mm. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Papírt nem kaptam, hogy ott jártam. Mindig szoktam, de akkor nem.

Rákérdeztem, ez megfelelő méret? Azt mondta, igen.

Hát ahány kalkulátort néztem, mindegyik szerint nagyobbnak kell lennie ennyi idősen :S

És azt is tudom, hogy középidőben fogant.



2018. jan. 13. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi azért mert picivel eltérnek az êrtékek még nincs semmi baj. Szóltak volna ha igen.
2018. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is 3 nappal kisebb mint a táblázatok szerint kellene... nem igazán érdekel amíg van szivhang és rendben van a baba. Majd következő vizsgálatnak megint más lesz, aztán a 12hetesen fogjak korrigálni. Az h mikor fogant nem tudhatod. Az h mikor volt pe sejtheted de onnan se tuti h akkor, hanem 24 óra eltérés is lehet. :) meg pici a baba! Majd kialakul!
2018. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!