Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes, ha a tesztek...

Lehetek terhes, ha a tesztek negativak? Magzatmozgasszeru erzest erzek.

Figyelt kérdés
Van mar egy gyerekem, meg szoptatom, a menzeszemmrg nem jott meg. Szeretnenk masodik gyereket, 1-1,5 havonta csinalok tesztet, mind negativ. Olvastam, hogy a hcg elkepzelheto, hogy nem valasztodik ki a vizeletbe, de ez nagyon ritka. Az elso gyerekemnel egyertelmu pozitiv volt a teszt. Lehetseges, hogy egy kovetkezo gyereknel nem mutatja ki, akar hosszabb ideig? Magzatmozgasszeru erzest erzek egy ideje egyre gyakrabban, bar ilyen mar regebben is volt.

2018. jan. 15. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem választódik ki a HCG, annak soha nem volt pozitív tesztje. Ez alkati dolog, nem alakul ki később.

Úgyhogy ha a tesztek negatívak, akkor nincs baba.

2018. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az első gyereket mutatja a teszt, a másodikat nem. A fantom "magzatmozgást" kb. mindenki érzi, aki már volt terhes, nem beszélve arról, hogy érezhető mozgás 15-20. hetes terhességet jelent többedik gyerek esetén is.
2018. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
8 honapja szeretnenk masodik gyereket, ugyhogy a 15-20. het benne lehetne, de megkaptam a valaszt, koszonom, ezt nem tudtam, hogy akinel nem valasztodik ki, annal sosem valasztodik ki, akkor ezek szerint hihetek a teszteknek :(
2018. jan. 15. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 1-1,5 havonta csinálsz tesztet, akkor szerinted egy ilyen idős embriót éreznél??!!

Még tünetet seehet érezni nemhogy a mozgást!

2018. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Így sajnos nem, ahogy írták, ha egyszer már volt pozitív teszted, akkor a hcg kiválasztódik, tehát mutatná. Én is hittem egyszer ezt hasonlóan, furcsa mozgásokat éreztem, szoptattam, ráadásul olyan fogamzásgátlót szedtem a szoptatás alatt, amitől nem is volt menzeszem. De mivel negatív lett a teszt, megnyugodtam (mi még nem akartunk akkor tesót).
2018. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom 5-os neked is a megerositest.
2018. jan. 15. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!