Terhes, de mégsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Elég bonyolult a helyzetem.2017.November 25.-én volt utoljára meg a havim.Most csütörtökön 2018.01.11.-én teszteltem egy halvány pozitívat.Tegnapi nap,azaz 13.-án elkezdtem pecsételni,görcsölgetni,enyhe vérzésem is van.Voltunk ügyeleten is az éjszaka, a hölgy nem làtott semmit,ezért vett vért ami ugyancsak megerősítette a terhességet.Ő azt mondta hogy vagy túl korán jöttem,vagy épp most megy el.A hcg-m 178,5.

Annyit mondott hogy mindenképp menjek el a nőgyógyászhoz a héten.

Nem nagyon értem az egészet, mert számításaink szerint már a 7. Hétben kellene hogy legyünk kb.

Ki mit gondol erről? Volt valaki ilyen helyzetben?

Bocsi ha zavaros,de nekem ez most mind túl magas .

Első terhesség,30 éves vagyok.



2018. jan. 14. 13:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a hcg érték max 4 hetesnek fekel meg. Ha eddig rendesek voltak a ciklusaid, valószínűleg elhalt.
2018. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is valószínűleg elment a babád, ha ennyi idő múlva jött meg a havibajod. viszont ahogy az előző írta, a terhesség 4 hetes lehet, mivel az ovuláció a két menstruáció közötti időszakban van, azaz körülbelül december 10. és 15. között. Biztosat azonban az orvos mondhat. Ne aggódj, hátha mégis összejött az a baba! Fel a fejjel! :)
2018. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Enyenlőre csak várunk ölbe tett kézzel.A jelenlegi vérzés az eddig igen gyenge,reménykedés még persze jelen van.7 évig soha semmi nem történt,most elég nagy a feszültség :(
2018. jan. 14. 15:29
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sürgősen doki... Méhen kívüli terhesség is lehet... Ismételni kell a vérvételt, hogy lássák, hogy alakul a hcg szint. Lehet akár tényleg vetélés is.
2018. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Elány ***** válasza:
100%

November 5én volt az utolsó mensi. Dec 9én alig látható majd 15 én erős pozi teszt. Majd még 4 pozi teszt biztos alapon. 2.terhesség tünetek mind mint az elsőnél csak többet hánytam.

Dec 28 doki. Nem lát semmit. Vérvétel hcg majd kontroll ez pénteki nap volt megkaptam az eredményt 147 januárra volt időpontom a doki magánjába majd oda elmegyek ott jobb az uh az első terhességgel is ez volt nem látták először.

De

Dec31 vasárnap reggel véres wc papír.nincs görcs de Azonnal ügyelet. 18mm nyálkahártya felritkulás. De akkor már elvileg 8+ hetesnek kellett volna lennem így az ügyeletes nem biztat semmi jóval. Hcg vérvétel 2án jöjjek vissza ha éles hasi fájdalom azonnal de a kêp alapján kizárja a méhen kívüli terhességet.megkaptam az eredményt hcg 70

Hazaértem rá pár órára elkezdődött a pokol :( a wcről nem tudtam felállni folyt potyogott a tusoloig nem tudtam egyedül elmenni úgy legyengültem de nem akartam visszamenni.

Kedden ismét saját doki uh még nem teljesen de lassan tisztul ki. Sajnálja 4ből1 terhesség így végződik.


Nem mondom h veled is ez történik de nem is szeretnélek csalóka reményeket kelteni.

2018. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Elány ***** válasza:
Amúgy igen kéne egy hcg ellenőrzés abból minden kiderül! Azzal nem várnék!
2018. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony a hcg szinted, nem akarok karogni, de keszulj fel hogy ezt a terhesseget elveszited. Sajnalom
2018. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

ma voltunk dokinál,még mindig nem jutottunk dűlőre.Nem tudja megmondani hogy van e ott valami,azt se hogy épp most megy el.

Vérzésem,görcseim vannak ( szokàsosnàl jòval kevesebb).Ma vettek ismét vért,pénteken kell be telefonálnom.

Előbb csináltam ismét egy tesztet,pozitiv volt,nem túl erős ,de erősebb a többinél.

Nem tudom mit gondoljak,szerintem bele fogok zakkani hamarosan.

2018. jan. 16. 16:28
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
En 8 hetesen mentem eloszor orvoshoz es akkor 5 hetesnek nezzet ki a terhesseg, azt mondtak hogy kesobb fogant. Egy het mulva is csak 6 hetet mondtak es igy tovabb a vegen pedig a hcg szintem nagyon leesett es 2 nap mulva beindult a veteles ami muvi beavatkozasal fejezodott be. A bizonytalansag az szornyu, a terhesseg elveszteserol pedig nem is beszelve. Sok erot kivanok neked, mert ezt atveszelni nem konnyu.
2018. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ma délelőtt hívott az orvosom hogy emelkedett a hcg szintem,teljesen normálisan ahogy illik.

Nem kérdeztem meg hogy most mennyi,mert őszintén szólva nem fűzök sok reményt hogy ebből baba lesz.

Meg is van ( szombat óta )és egyre erősebben görcsölök.30.-án lesz időpontom,várom csak nagyon messze van . Ez a bizonytalanság felőről teljesen.

2018. jan. 17. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!