Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik ülőmunkát végeznek!...

Akik ülőmunkát végeznek! Meddig dolgoztatok?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok, irodában dolgozom, azt hittem sima ügy lesz március végéig dolgozni, de mostmár egyre gyakrabban keményedik/fújódik a hasam, a közérzetem sem jó és a derekam/hátam is fáj.


Ti meddig bírtátok?



2018. jan. 15. 13:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekkel 39. hétig. Másik megyébe járt am at, pörgős volt de jó volt a hangulat, élveztem és könnyű terhesség volt.

Második terhességemnél először táppénzen voltam 3 hétig hiperstimu miatt, majd dolgoztam 3 hétig és utána újra táppénz. Itt ugyfelek között voltam egész nap, nem volt időm enni, rettenetes kényelmetlen széken kellett egész nap ülni, nap végére gorcsolgettem és mivel többen laknak odabent, ezért az orvos ajánlotta a táppénzt tekintettel a munkakörülményekre.

2018. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

24. hétig dolgoztam. Munkamenet miatt így volt jobb mindenkinek. Sok munka sok stressz és nem lett volna jó, ha a félkész munkát hagyom ott másra. Határidős fontos munkák.


Bírtam volna még tovább magával a munkával, hogy ülni kell nem lett volna gond. Nekem a 40 perces beutazás metrózás tömeg az amitől borzalmasan voltam, pláne, hogy jött a nyár... szerintem ájuldoztam volna a 40 fokban a metróban :(

2018. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
30. hét után hagytam abba. Építőiparban dolgozom, már nem mertem kimenni egy munkahelyre.
2018. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
30. héten vagyok, még bírom. Max 36. hétig tervezem után csed, de már nem ragaszkodom semmi időponthoz, ha egy hét múlva ugy gondolom elég akkor táppénzre megyek.
2018. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

Basszus, aki nem dolgozta végig a 40 hetet, azt már le kell pontozni?

Bakker, ha van lehetősége az embernek kiíratnia magát bizonyos okokból, legyen az bármi (stressz, 1,5 óra utazás oda - 1,5 vissza, betegség stb.) azt már le kell pontozni.


Gratulálok. Remélem a gyerekeiteket is ilyennek nevelitek.

2018. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
25. hétig dolgoztam így.
2018. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, még dolgozok, de úgy érzem max 2-3 hét és utána szeretnék itthon maradni már, itthonról is dolgoznék (könyvelek), de már a bejárás (buszozok), meg a mindenhova sietni elég leterhelő. A kislányommal 32.hétig dolgoztam, ott nem volt semmi derékfájás, görcsölés mint most.
2018. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!