Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bő vizes folyás 23 hetesen...

Bő vizes folyás 23 hetesen normalis?

Figyelt kérdés
Volt vkinek? Nagyon megijedtem, ugye nem magzatvíz szivárog csak vizes folyás?
2018. jan. 17. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem lehet kapni olyan betétet ami kimutatja ha szivárog a magzat víz.
2018. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokaktol hallom hogy sok vizes folyasa lett kb ennyi idos terhesen, velem is ez volt. Foleg az elso babamnal. Eleg kellemetlen, de gondot nem okoz (felteve ha nem valami fertozes miatt van). Ettol fuggetlenul, igen, lehet kapni olyan betetet amit az elso valaszolo irt.
2018. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Egyébként ki fogsz nevetni, de a legegyszerűbben onnan lehet tudni, hogy ha bugyi nélkül vagy otthon érzed e, hogy a combodon végigcsorog vagy sem. A folyás nem fog lecsorogni, mert még mindig sűrűbb mint a víz.


De telejesn normális amúgy a bő folyás akár a terhesség egészében.


Én szerencsére nyáron voltam terhes így bugyi nélkül voltam itthon hosszú ruhában. Így kevesebbnek tűnt, gondolom nem is izzadtam be úgy mint bugyiba. Nyilván utcán nem kivitelezhető :)

2018. jan. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma megnéz a doki, h nehogy a magzatvíz legyen azt mondta. Szerintem nincs gond nagyon bízok benne.
2018. jan. 18. 08:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Nah,nem magzatvíz elvileg, írt fel kupot és pihenni kell, a baba jól van :)
2018. jan. 18. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Megkerdezhetem mire irta fel a kupot? Talalt fertozest vagy valamit?
2018. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A PH 6os volt és abból arra gondol igen, h a hüvelyflóra nem tökéletes.
2018. jan. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!