Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány napra jött meg...

Kinek hány napra jött meg missed ab után? Utána ugyanolyan hosszú és erősségű volt, mint előtte? Volt valami változás?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszát várom, akiknek a ciklusa mindig is szabályos volt, mint ahogy nekem. Köszi!
2010. jún. 5. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pont a 6 hetes kontroll előtt 2 nappal betegedtem meg.
2010. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem a vetélések előtt szabályos 28 napos ciklusom volt. Az 1. missed után 3 hétre jött meg, és nagyon erős volt, annyira, hogy még a boltba sem mertem elmenni, mert attól féltem, hogy átázok. A 2. missed ab után a 6. héten kellett meghozni gyógyszerrel (Norcolut), és akkor is igen erős volt, de nem annyira, mint az elsőnél.
2010. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem 3,5 hete volt a műtét. Előtte szabályos, átlag 30 napos ciklusaim voltak és a mensi előtt már 1 héttel éreztem a jeleket (PMS). Most meg semmi. Mintha minden "meghalt" volna odabent. Vagy nem jön még egy darabig vagy hirtelen fog, előjel nelkül. Pedig én jobban szeretek mindent előre tudni, érezni a testem minden rezdülését, ahogy eddig is volt. Hát nemtom mi lesz.

Nekem kontrollra sem kell visszamenni, mert minden rendben zajlott a műtétnél.

Azóta ti babásodtatok már?

2010. jún. 5. 15:08
 4/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem 6 hónap várakozást mondott az orvos, mert komplikáció is fellépett a műtét közben. 04.01-én volt a missed.
2010. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem 11-én, vagyis a jövő héten lesz egy éve, hogy missed ab műtétem volt. Pontosan rá 4 hétre jött meg, elég erős görcsökkel, és elég sok is volt. Utána is rendszeres lett. Most 32 hetes kismama vagyok. Remélem te is miharabb teherbe esel ismét.
2010. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a műtét után 4 hétre jött meg a mensi, előtte 27-28 naposak voltak a ciklusaim. Most 15 hetes kismama vagyok. Kitartás...

2010. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast! :-)
2010. jún. 6. 01:36
 8/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nekem 6 hónapot kellett várni mindkét missed ab után. Most 14 hetes kismama vagyok.

Kívánom,hogy te is az legyél hamarosan!

2010. jún. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Koszi, kedves toled! Minden jot kivanok neked es gratulalok! :-)
2010. jún. 6. 11:44
 10/18 anonim ***** válasza:

Első!

Mi bajod lett, hogy megbetegedtél???

2010. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!