Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a fehér a vizelete...

Mi lehet ez a fehér a vizeletemben?

Figyelt kérdés

8 hetes km vagyok es mindig figyelem a pisim és a wc-papírt (egyszer már elvetéltem, így minden kis dologra figyelek). Hála Istennek semmi barnázás vagy vérzés nincs, viszont néha látok a vizeletemben fehér foltokat. Általában egy darab, 1 cm körüli, olyan mintha wc-papír darab lenne de nem az, belőlem jött ki, de nem vagyok benne biztos hogy a hugycsövemből, hanem a hüvelyemből...vagy nemtudom!!! Nem mindig van jelen csak néha. Mi lehet az? Mint valami váladék. Fehérfolyásom szinte semmi sincs!( meg is lep, mert terhesség elott volt sok is, és azt hittem most több lesz, erre semmi)

A picinek nem lehet baja? Tenyleg nemtudom mi ez.

Köszi a válaszokat!


2018. jan. 18. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az a fehér vmi fehérfolyás és a pisi mossa ki?

Amúgy a hugycsőből is ürülhet váladék, de a hugycsőgyulladásnak jellegzetes tünetei vannak:égő, csípő érzés stb..

2018. jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi csípő, égő, viszkető erzes nincs, csak a napi 10 pisiből olyan 3-4nél latok benne darabot
2018. jan. 18. 07:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel terhesen tobb folyasod lehet, vagy csak most figyeled igy az keveredik a vizeleteddel. Nyugi 32 hét alatt még,így megfogsz zakkani. A vedono majd figyeli te azzal foglalkozz ha vért látsz vagy görcsölsz ..
2018. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is van, lattam. Es pont mikor adtam le vizeletet abban is volt, de minden eredmenyem teljesen jò! Én sem tudom mi az, de sztem terhesseggel jar. 23h
2018. jan. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig benne van kb.

Huvelyvaladekkal keveredik

2018. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!