Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki belépett a...

Van itt olyan aki belépett a 12. hétbe és még egyszer sem volt rosszul?

Figyelt kérdés

ma vagyok 12 hetes és semmi rosszullét még csak egy hányinger sem volt. tudom hogy van aki így van van aki úgy éli meg a terhességet. A védőnőm és dokim is megnyugtatott, hogy örüljek neki szerencsés vagyok. De nekem akkor is fura: Nem vagyok érzékeny a szagokra, nem kívánok vagy undorodom olyan ételektől amiket eddig vagy nem ettem. A fejem szokott gyakran fájni, fáj a derekam nem tudok háton feküdni mert szétszakad, a melleim már nem annyira fájnak. Étvágyam az van :)

Van olyan ismerősöm aki azt mondta hogy neki már nagy hassal a 12.hét után kezdődtek a hányások előtte semmi. szóval fura ez az egész :)



2018. jan. 19. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nekem semmilyen tipikus terhes tünetem vagy rosszullét nem volt a terhessêg alatt. Nem menstruáltam, na meg nôtt a baba, de ennyi. Tényleg örülj neki.
2018. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az igen :) köszi a választ, örülök én csak mindenki nagy szemekkel néz rám hogy nekem semmi bajom...
2018. jan. 19. 12:42
 3/13 anonim ***** válasza:
41 hét alatt nem volt egyetlen rosszullétem vagy fájdalmam sem. 😊
2018. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 VeDi84 ***** válasza:
35 hetes vagyok, egyszer sem voltam rosszul. Minimális a cicik fájtak az első trimeszterben. 2-3 hete kezdődött a szeméremcsont fájás, de abszolút kibírható. Remélem később sem lesz másként. 😊
2018. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó hetekben volt gyomorsavam, ennyi bajom volt végig
2018. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok és még ennyi bajom sem volt mint neked. Konkrétan nem volt semmilyen tünetem vagy fájdalmam és a hasam sem nagy, még mindig hason alszom. Az orvos szerint rettenetesen szerencsés vagyok és a babával is minden oké most is épp elemében van odabent. :)
2018. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egész terhességből a 40. héten, születése előtt pár nappal fájt a csípőm és a derekam, addig az ég világon semmi bajom nem volt. Vannak ilyen mázlisták. :)
2018. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egész terhességem alatt soha semmi bajom nem volt. Én is azt mondom, hogy örülj neki :)
2018. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper! Gratula minden mázlista anyukának 😊😊 remélem már nekem is igy marad a végéig 😊
2018. jan. 19. 18:24
 10/13 anonim ***** válasza:

18 hetet töltöm..

Egyszer hányram, de semmi közr nem volt a terhességhez..

Más tünetem sincs.. Aktívabb vagyok, mint bármikor..

Hajolni, guggolni nehezebb, kényelmetlenek a farmerek és ővcsatok

2018. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!