Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes terhes vagyok. Ma...

18hetes terhes vagyok. Ma vizsgált az orvos a méhszáj értéke 2100. Egyszer már szültem. Nem mondott semmit az orvos. Lehet baj?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 13:48
 1/6 VeDi84 ***** válasza:

Ugyan én még nem szültem, de nekem 26 hetesen 2000 volt az értékem. Kérte, hogy fogjam vissza magamat, pihenjek sokat. Ma megyek újra, kíváncsi vagyok változott-e.

Ha tudsz, szerintem te is pihenj többet.

30 hkm

2017. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Orvost nem akartad megkérdezni? Sosem értettem minek megy orvoshoz valaki ha nem kommunikál vele....amikor mondta az adatot mi járt a fejedben, hogy "hm ha hazaérek megkérdem netesjucit és netesgizit hogy NEKIK mit mondott az Ő orvosuk mert az biztos jobb"??
2017. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es lehet csak a doki ráírta a leletre és kész. Nekem sem mondott semmit az orvos, illetve csak hogy minden rendben, aztán otthon nézem a leletet C3100 volt ráírva.
2017. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ha lehetne az orvossal kommunikálni biztos azt tettem volna és nem itt kérdezem. Nincs fogadott orvosom,sajnos akihez ha kérdezek vagy meg sem hallja vagy értetlennek néz.
2017. dec. 19. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a masodik terhessegnel mar az elejetol ennyi volt. Az orvos azt mondta, hogy ez normalis, ha mar szultem.

Nem volt vele dolgom, pihennem sem kellett emiatt, kesobb szedtem magneziumot, amikor mar sokat kemenyedett a hasam. Az utolso negy hetben kezdett tovabb nyilni, vegul ugy inditottak.

2017. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ma jovok vizsgalatrol, 17. Het vegen most 2100 az ertekem. Es sokszor kemenyedek a 13 hettol kezdve de most napi 3-4 szem magnerot segit. Harmadik baba. Nekem a doki azt mondta nincs semmi baj es habar mindket gyerekem koraszulott nem tus mast ajanlani csak pihenes es a magnerot. Es ne emelgessek. En a 34. Hetet celoztam be es remelem nem indul be hamarabb.
2018. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!