Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet abból, ha kimarad...

Baj lehet abból, ha kimarad egyszer a vérhigító?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon mélyen elaludtam, de a telefonom be van állítva ébresztőre, hogy mikor kell beadnom. Nem tudom, hogy csak kinyomtam-e a telefont, vagy be is adtam a vérhigítót... Egyáltalán nem emlékszem rá, hogy beadtam volna magamnak... Viszont így nem merem most beadni, mert a dupla adag nagyobb baj lenne, mintha kimaradna szerintem. Súlyos véralvadási gondom nincs. Kétszer lett a lupus anticoaguláns pozitív, egyszer pedig negatív nálam. Ez, és a lombik miatt kapom a biztonság kedvéért. Az előző terhességemnél a Prena teszt miatt is volt egy nap, amikor ki kellett hagynom, akkor orvos utasított rá, és nem okozott gondot. 11 hetes vagyok most.
2017. dec. 28. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem baj - egy diplomas apolo.
2017. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom sajnos a választ, csak felmerült bennem, hogy miért nincs megjelölve minden injekció, hogy tudd, hogy beadtad-e az előzőnapit. Mint pl a fogamzásgátló tabletta. Nekem egy műtét után kellett szúrnom magam 30(?) napig és nekem is kimaradt néha. De talán azért nincs megjelölve, mert nem nagy baj, ha kimarad 1-1.
2017. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mire, miért kapod, mennyire emeli a trombózishajlamot az állapotod. Testvérem pont akkor kapott trombózist, amikor kihagyta.


2, azért nem számozzák, mert ez nem fogamzásgátló. Nem mindenkinek kell a teljes dobozt "elfogyasztani". Sőt, még a gyógyszertárban is megbontják a dobozt és adnak pár szurit, ha csak annyi kell (pl.: repülós utazáshoz).

2017. dec. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ráírtam a dobozra a dátumot és amikor beadtam lehúztam. Volt, hogy éjjel ki kellett mennem megnézni mert annyira rutin lett a 9 hónap alatt.
2017. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!