Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az UH-okon alig szokott...

Az UH-okon alig szokott mozogni a babám. Baj lehet vele? Másnál is volt/ van így? 14 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha baj van vele, az másból is látszik. Ne aggódj.
2018. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden más rendben vele.
2018. jan. 19. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:

9.-11. Héten úgyvjött ki hogy voltam még a genetikai előrt UH-on...Ficánkán volt


12. Héten és 16.-on szinte alig mozdult.. Fejét forgatta, lábával 1-1 kalimpálás... Ennyi


Úgyh ne aggódj

2018. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 11 hetes uh-n nekem is izget mozgott. Doki alig tudta lekövetni. 13 hetesen úgy kocogtatta meg a pocakomat a doki mert háttal feküdt nem akart megfordulni. :-)
2018. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 12.heti UH-m 2 óráig tartott. Aludt, köhögéssel próbáltuk felkelteni, nem ment. Megetettek velem 1 tábla csokit, nem volt reakció. Benyomtam még egy kávét és éppen csak annyira mozgott, hogy meg tudják mérni. Utána lévő UH-k és szívhang alkalmával csokis keksszel és kávéval mentem:).


15 hónapos izgő-mozgó nagylány már:D.

2018. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!