Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ hogy koraszülött-e...

Mitől függ hogy koraszülött-e a baba?

Figyelt kérdés
Betöltöttem a 33. hetet, de 3 napja az uh csak 1800gr-osnak mutatta. Sajna van esély rá, hogy nem várja ki az idejét... Most még korababa lenne? Vagy mástól is függ?
2010. jún. 5. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Betöltött 37.hét előtt és 2500gramm alatt ,én úgy tudom mindenképp koraszülött!
2010. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló pontosan megadta azt a két paramétert,amitől koraszülöttnek számít.Hiába 3 kiló,ha mondjuk a 35.hétre született.Attól még korababa.Úgyszint,ha a 38.héten születik,de mondjuk 2200 gramm.Az én fiam pont "verte"a lécet,37+3 hétre született,3090 grammal.

És ne viccelj.Hogy 33 hetesen korababa-e?NAGYON is!!!

2010. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azokat a paramétereket ismertem, amiket az első írt. Mégis az én fiamat nem tartották koraszülöttnek. Pedig 35. hétre született, 2600 grammal. Szerencsére egyébként nem került koraszülött osztályra, mert nagyon jól volt, de a zárójelentésemen néztem, hogy azt írták: koraszülés nem történt. Pedig abban is benne van, hogy a 35. héten magzatvízszivárgás, stb és végül császár.
2010. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!