Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogom tudni hogy itt az idő?

Fogom tudni hogy itt az idő?

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok. Első baba lesz kicsit tapasztalatlan vagyok. Sokat gondolkodok azon hogy vajon ha fájásokkal indul meg a szülés azt felfogom e ismerni. Gyakran görcsöl a hasam úgy h mintha megakarna jönni. Szóval csak annyi lenne a kérdésem ha itt az idő milyen fajta fájdalomra számítsak?
2018. jan. 20. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fogod.:) Akkor rendszeres fájások lesznek, egyre sűrűbben és egyre erősebben. Ne rohanj a kórházba 10 perces fájásokkal azt ajánlom! Jobb otthon vajúdni és 3-5 percesekkel bemenni elég! Addigra tutira tudni fogod, ha igazi fájás és eljött az idő! :)
2018. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fel fogod ismerni. Az egész hasad fog fájni.

Verzió 1: rögtön olyan fájásokkal indulsz, hogy azonnal tudod, hogy ez más, mint az eddigi

Verzió 2: ugyanolyan a kezdet mint amit eddig éreztél és feltűnik, hogy egyre erősebben fáj. Nézni fogod az időt és feltűnik, hogy egyre sűrűbben is jönnek, rendszereződnek.


A magzatvízszivárgás se mindig egyértelmű. Nekem 2. babácal vajúdás közbe repedt meg de éppenhogy szivárgott. Nem lehet visszatartani, mint a vizeletet de nem feltétlen folyamatosan jön. Egyszer úgy érzed valami folyik majd ez még többször ismétlődik. Ha ennyire se egyértelmű is meg tudod magad nézetni. Szerintem pont a fájás feltűnőbb. :) nem lehet nem észrevenni azt az állapotot, mikor már a kórházba kellene indulni.

2018. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, észre fogod venni, ha szülsz. :)

Nagyon erős menstruációs görcs jellegű fájdalom, derékfájással. Erősödni fog, és rendeződni. Esetleg elfolyik vagy szivárog a magzatvíz.

Azt mondják, hogy ha meleg zuhany hatására enyhül, akkor jósló. Ha erősödik, akkor itt az idő.

2018. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. jan. 20. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!