Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fel éves a fiam aki császáros...

Fel éves a fiam aki császáros volt és most megint van egy pozitív tesztem! Nem tudom mitevő legyek! Holnap megyek dokihoz addig is megirnatok mire szamithatok? Ki fogom tudni hordani? Milyen lesz az élet két pelenkassal?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A dokid tudja megmondani, ő tudja, hogy milyen a sebed.

A másik kérdésedre sajnos nem tudok érdemben válaszolni, de sokan megoldják kis korkülönbséggel (sőt, ikrekkel is). :)

2016. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

volt már itt valaki aki igy járt mint Te. úgy tudom kihordta a picit. de csak az orvos tud biztos választ. drukkolok. nekem egy 3 éves egy 7 hónapos gyerköcőm van és szeretnénk harmadikat is.mindegyik császáros.


eleinte biztos nehéz lesz a kettővel.


majd írd meg mit mondott az orvos ha gondolod priviben is

2016. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is fel eves volt a babam amikor ujbol terhes lettem...Igaz en termeszetes uton szultem...En is feltem,de nalam nem lett gond,a csaszar viszont komplikaltabb.Erre orvos tud tenyleg csak valaszolni.En is felek tole milyen lesz ket ennyire kicsi babaval.Biztos nem leez egyszeru,de megoldhato.Nekem nincs segitsegem,de ugy erzem meg fogom tudni oldani.Cssk tartok meg tole.Beszereztem mindent ami konnyitheti a dolgot.A nagyobbnak fellepo a babakocsira,hordozokendo,kenguru...stb
2016. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1 evet javasolnak varni csaszar utan, de remeljuk gyogyult annyira a heg, hogy ne legyen gond.



Irigyellek! :)

2016. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen kihordani, de biztosan szorosabb kontroll alá vesz az orvos.

Gondolom nem lesz egyszerű az élet, a nagy megindul és fel akar fedezni mindent, rengeteg figyelmet kíván minden szempontból, Te pedig futhatsz utána nagy hassal, majd egy picurkával.

Párom és tesója között 14 hónap van, anyós mindig meséli, hogy nagyon nehéz időszak volt az első 1-2 év velük.

2016. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A sebedtől függ. Barátnőmet 36 hetesen császározták a másodikkal, nem akart kockáztatni a doki. Sokat járt ellenőrzésre, főleg a végén. A kicsi jól van, csak a szoptatással voltak gondjai így tápszeres lett.
2016. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

7 hónapos volt a "nagy" mikor terhes lettem, vagyis 16 hónap van köztük.


Semmi gond nem volt a terhességgel. Mondjuk nekem könnyű is volt mert egy angyal a nagyobbik, vagyis őt sosem viselte meg a fogzás, hasfájás, 9 hónaposan el is indult magától, és hamar elég nagy távokat is megbírt tenni, nem kellett cipelnem, napközben egyedül eljátszott/játszik szépen, úgyhogy tudtam mellette pihenni ha úgy éreztem hogy kell. Kistesót nagyon szereti úgyhogy attól sem kell félnem hogy mikor bántja. A kicsi születés után 1,5 hónapig kórházban volt, műtötték, na az egy nehéz időszak volt, naponta bejárni hozzá, na ez megviselte a nagyot, nehezen tértünk vissza a mindennapokba mikor végre kicsit is hazahozhattuk. 1 nehéz dolog van az alvás... a nagy úgy alszik el hogy mellette fekszünk és hát majdhogynem csendnek kell lennie, meg nagy ordítás sem lehet mert felébred. Néha sikerül egyszerre aludniuk na akkor van nagy boldogságom, kicsit szusszanhatok. Tényleg ritka mert a nagy 1x alszik a kicsi meg 3x napközben és hát pont váltják egymást.

Nagyot szoktam nevetni mikor felváltva kakilnak vagy 2x és akkor fél óra csak pelenkázás. :)

2016. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja és hozzátenném hogy én sosem rohangáltam a nagy után, (ahogy most a kicsi után se teszem, bár még csak mászik). Nálunk minden gyerekbiztos, ha vhova nem mehet be akkor bezártam az ajtót, olyan fiókon ahova nem nyúlhat gyerekzár. Úgyhogy mehetett amerre akart. Nekem nem kellett utána rohangálni nagy hassal.
2016. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ki tudod hordani persze. De ezt csak az orvosod tudja megerősíteni. Én természetesen szültem, viszont a sógornőm gyerekei között 15 hónap van, pont úgy esett teherbe a 2. nál, mint te és ugyan császáros volt a 2. is, de semmi gondja nem volt. Megnézik a sebedet és figyelnek rád, nem lesz gond.
2016. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ismerek ket anyukat is,csaszarral szuletett a kisfia,mikor a bebi negy honapos volt akkor derult ki h terhes es hat elegge felt mert az orvis azt mondta h legalabb 9 honap mert veszelyes.Teljesen egeszsefesen megszuletett utana kislanya.A ket gyerkoc kozott 11 honap es nehany nap van.Eleinte biztos nehez volt de ahogy nonek egyre konnyebb.A masik anyukanak nem csaszaros volt a kislanya de a ket lany kozott 12 honap es szinten par nap van.Mar lassan 4 es 3 evesek es az anyuka legnagyobb oromere mar eljatszanak segitenek es most szuletett a kisoccsuk egy honapja ugyh eleg bevallalosak de gyonyoru csalad.

Hat az en kislanyom 23 honapos es a kisfiam 8 honapos lesz nemsokara,veluk se konnyu hat meg ha meg kevesebb a korkulonbseg ;) hat hosszu lett de remelem kielegito valaszt adtam :)

2016. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!