Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy tudtátok elhinni hogy...

Ti hogy tudtátok elhinni hogy végre sikerült, babát vártok?

Figyelt kérdés

Jópár hónapja próbálkozunk és eddig sikertelen volt. Sajnos nálam IRt diagnosztizáltak tavaly nyáron amit persze kezelünk.

Most kezdtem feladni, de ma úgy éreztem tesztelek egyet és 12.dpon halvány de jól látható pozitív lett a tesztem.

De valahogy nem tudom elhinni. Hihetetlennek érzem ennyi idő után. Minimálisan görcsölök de más tünet nincs.


2018. jan. 21. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk 6 év után sikerült. Most 14 hetes vagyok. Még mindig hihetetlen...
2018. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Első baba szintèn 6 ev utan sikerult. Akkor konyebbultem meg amikor megszuletett. Addig az egesz olyan hihetetlen volt hiaba nott a pocak es hatalmasakat rugot.

Masodik baba viszonylag hamar jott. Elterveztuk, hogy jojjon ha akar, sikerult is a6. honapban. En is koran teszteletem.

Mar a 11. dpo-n mutatta a teszt. Majd a nemvart napjan kertrm idopontot dokihoz es csak 4 hettel kesobbre tudott adni. Addig el sem mertem hinni amig az uh-n nem lattam, hogy minden rendben!😁

Szoval nehez elhinni....

2018. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 6 évet vártunk (szépen összegyűltünk). :) Lassan két hónapos a leányzó, én még mindig ott tartok, hogy "úristen, terhes vagyok!". :D Mindemellett pedig nem is emlékszem, mi volt előtte, olyan természetes, hogy itt van velünk. :)
2018. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

4,5 évet vártunk. Sokkot kaptam mikor pozitív lett a teszt, higy úristen most mit fogunk csinálni.

Májusban lesz 7 éves, minden nap egy csoda.

2018. jan. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#1 Nálatok lombik vagy spontán? Nálunk a 6. beültetés eredménye.
2018. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Oh , nagyon nehéz lehetett 😏

Én majdnem 10 év fogamzasgatlo szedése utan ugy voltam vele , ugyis kitudja még mire fog osszejonni .... nekiláttunk , és egyből összejött . Még a mai napig alig hiszem el ... Mensi kimaradas utan 3 napig csinaltam a teszteket , mert nem hittem el 😀 Mostmar holnap 18.hét 😊

2018. jan. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 5 év után inszeminációval sikerült. Most vagyok 12 hetes de még most is hihetetlen főleg hogy semmilyen tünetem nincs.. 😊
2018. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sziaa!

Én is alig hittem el,hihetelen boldog voltam. Nekem egy doki azt mondta nincs pém és majd gyógyszer meg injekció kell,erre tök spontán sikerült minden rásegítés nélkül. 13 hetes leszek holnap,elvileg kisfiú.:)

Igaz mi csak 8 hónapot próbálkoztunk,nekem pm alulműködés is volt picit,magas prolaktin, d-vitamin hiány,ezek kezelve lettek és így a 8.hónapban jött össze. A teszt rögtön erős 2 csíkos lett. Amúgy én is IR gyanús vagyok,van aki azt mondja igen,van aki nem de azért odafigyelek miket eszem. Azóta madarat lehet velem röptetni mióta babát várok,már 2 éve szerettem volna.❤ De csak áprilisban tudtunk belevágni. Hidd csak el kérdező,gratulálok nektek a picihez és nagyon jó egészséget kívánok! Ez egy csodás időszak,èlvezd ki minden percét!😊 Én abban hiszek,hogy akkor jön mikor szeretne és itt az ideje.🤗

2018. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3 év után sikerült,mikor pozitiv lett a tesztem addigra már eljutottunk odáig hogy nekünk csak lombikal lehet gyerekünk.Azért is ért olyan nagy meglepetésként,nehezen hittem el és vègig rettegtem a terhességem mert tùl szép volt hogy igaz legyen"de igaz"9 napos baba anyukája😘😘
2018. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

3 évet vártunk rá, ezalatt 3 babát veszítettünk el.

22 hetes vagyok, de most is hihetetlen!

2018. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!