Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+1-esen 21mm-es petezsák...

5+1-esen 21mm-es petezsák normális?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinál,szerinte 8 hetes vagyok utolsó mensiből számolva,viszont biztos ,hogy csak 5+1 napos vagyok.

Megcsinálta a hüvelyi uh-t és üres petezsákot látott,azt mondta ez baj,ha 8 hetes vagyok.

21mm-es a petezsákom,ez normális ?

Ha 100%- ig biztos vagyok a fogantatás napjában akkor van esély ,hogy nincs baj és már jövőhéten fogja látni ?

Iszonyatosan be vagyok parázva,első baba és bár nem volt tervezett,de annyira beleéltük magunkat már most



2018. jan. 23. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idős terhessegnel túl nagy egy ekkora petezsak alap esetben.


Drukkolok, higy jovoheten minden benne legyen

2018. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy. Nekem 5+3 naposan 12mm petezsák, benne 3 mm-es embrió volt.
2018. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja hogy hány hetes vagy, nem kezdő ... de ne izgulj , annál rosszabb . Jovoheten kiderul .
2018. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mire utalhat a nagy petezsák?
2018. jan. 23. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Arra, hogy ekkora petezsákban már kéne lennie embriónak. 5. hét elején pár mm-es szokott lenni a petezsák. Nekem 5 hét közepén volt 8mm és már abban is volt szikhólyag.

De még sztem nem reménytelen. Bár ha tényleg 5+1 hetes vagy, akkor túl nagy ez a petezsák, szinte lehetetlen, hogy 5+1 hetesen ekkora legyen!

2018. jan. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A terhességet az utolsó mensitől számolják mindig !!! A doki szerint 8 hetes vagy !!!
2018. jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha a menstruáció előtt 2 nappal valaki babás lesz ,akkor tök normális ,hogy közel 4 hét eltérés van a kettő között..
2018. jan. 24. 09:49
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ma tovább,elmentem egy nagy nevű főorvoshoz.

Megállapította,hogy nem hogy üres a petezsák,hanem 5mmes a picike és minden a legnagyobb rendben van vele és valóban 5 hetes vagyok nem pedig 8 :)

2018. jan. 24. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha 5 mm es a picike, akkor már inkább 6 hetes vagy!! :DDD


Gratulálok!!! :)))))

2018. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!