Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhesen álmatlanság?...

Koraterhesen álmatlanság? Szenvedett még valaki ebben?

Figyelt kérdés

4 hetes terhes vagyok és már 5 napja nagyon korán ébredek, 4-fél5 között.

Semmi tünetem nincs egyébként, fáradt sem vagyok különösebben, csak kialvatlan.

Nem pisilés miatt kelek, inkább arra, hogy szomjas vagyok, vagy csak úgy és már nem tudok viaszaaludni.


Más is volt így vagy ez valami mástól lehet? Mi segített azoknak akik átestek ezen?


2018. jan. 24. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,én így vagyok/voltam. Most 8 hetes vagyok,már "csak" heti 2-3x nem alszom,úgyhogy kezd jobb lenni a helyzet.
2018. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindkétszer. Kb félidőig kitartott, utána jöttek az oltári katyvasz vagy rémálmok.
2018. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem koraterhesen nem, hanem álomkór volt, de azt álmatlanság váltotta fel. Éjfél előtt nem tudtam elaludni, 4 - fél 5 között felkeltem. Nappal meg álmos voltam, hétvégéken le is dőltem, de akkor meg éjfél után is fent voltam.
2018. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem most is tart


3-kor kelek.. 1 óra ébren.. 5 kor pedig szól az ébresztő


Persze este 9-9:30 kor hullakén dőlök az ágyba


Lassan félidős vagyok

2018. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azomjúság miatt
2018. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!