Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhesen mennyire ártalmas...

Koraterhesen mennyire ártalmas az alkoholivás?

Figyelt kérdés
Mivel itt a szilveszter.Már bò egy hete késik.Tesztet még nem vettem.De ha tényleg terhes vagyok akkor kb 5 hetes lehetek.Mennyire ártalmas ha ma többet iszok.Cigizni is szoktam.
2017. dec. 31. 12:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

Tegnap még vehettél volna tesztet...

Ne ringasd magad hiú ábrándokba, mindkettő káros.

2017. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem a toxikálora iszom magam azért!
2017. dec. 31. 13:05
 3/37 anonim ***** válasza:
91%

Egy deci vörösbor nem ártalmas néha-néha.

Ha fennáll a terhesség lehetősége, én biztos nem kockáztatnék, így ennél több alkoholt ne igyál.

A cigizés bármilyen mennyiségben káros a magzatra, nagyon is. Amíg nem csinálsz tesztet, ne dohányozz. Passzívan sem.

2017. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%
Előző vagyok. Természetesen amiket írtam akkor érvényesek ha nem akarsz beteg gyereket.
2017. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Csak olvastam hogy ilyenkor meg nem árt neki az se ha iszok vagy cigizek.Mert még annyira pici
2017. dec. 31. 13:08
 6/37 anonim ***** válasza:
93%

1-es vagyok: mit jelent olvasatodban a több? Mert a kevés az 0,5-1 dl. Koccinthatsz pezsgővel, de ami ennél több, az sok!

Ha vettél volna tesztet, nem kéne izgulnod. Egy hete késik.

2017. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastál ilyen butaságot?
2017. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
15%

Az, hyg 1-2 pohárral megiszol ma este (nem berúgsz) nem problémás..

A cigi viszont különösen az..

Sőt, jó leett volna jőval a teherbeesés előtt leszokni, mert a saját szervezetetnek is káros..

Nem is kicsit...a babára pedig különösen...


Egyébként, amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője, addig úgy kell élni, mintha terhes lennél, amikor késik, és van rá esély, hogy terhes légy.


Én 15 hetes vagyok, 1 pohár pezsgőt fogok inni koccintáskor.( különleges pezsgőt vettünk. Hibiszkuszvirágra önjük)

..3-4kor én leszek a fuvaros...már a szonda sem fogja mutatni..


Én úgy gondolom havi 1-1 ilyen belefér..ha alkalom van..


De úgy érzem nálad a kérdés nem erre vonatkozik

2017. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Egy pohar bort mar most megittam.Es meg szeretnek inni az este.Nyilvan nem seggreszegen akarok szilveszterezni.De ha nem rövidezek akkor nincs nagy gáz szerintem.A vörösbor egeszséges.Cigizni nem rendszeresen szoktam Inkabb csak mostanába napi 2-3 szál.
2017. dec. 31. 13:13
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod mi a fontosabb... Cigizni szeretnél és még bort vagy egy tutira egészséges babát.
2017. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!