Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a "normális" magzat...

Mennyi a "normális" magzat mozgás?

Figyelt kérdés

23.hétben vagyok és az elmùlt pàr napban meg sem àll a babàm a pocakomban. Folyamatosan mozog,de ùgy hogy hullàmzik a hasam

Nem lehet hogy valami baj van és így pròbàl jelezni?

Vagy ez normàlis h ennyit mozog?

Mivel nem olyan régòta érzem ezért nem vagyok tisztâban a dolgokkal.


2018. jan. 27. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Ne aggódj ez teljesen normális. Az lenne a baj ha nem mozogna. Az én babám 18hetesen mozdult meg,onnantól meg sem állt,főleg este volt nagyon aktív. Mar most nem olyan aktív,most járok a 35-ik hétben és kevés neki a hely.

Még egyszer ne aggódj,hogy aktív és sokat mozog, azért mocorog annyit,mert jól érzi magát a pocakodban! 🤗🙂🙂

2018. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Maradjunk a "magzat" szónál, mert amíg ki nem préseled magadból, az az izé még nem baba. Szóval a magzat van, hogy rohadt sokat mozog és nagyon durván (keress videókat). Másrészt: nincs védőnőd, aki ezt elmondja neked? Bármilyen kérdéssel a védőnőhöz kell fordulni! Igaz, hogy ki fog röhögni, de komolyan GYIK-on kell megkérdezni, amikor a saját magzatodért aggódsz? Ez olyan, mintha bedobnád a krokodilok közé, és "hátha nem eszik meg".
2018. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kedvea #2

1) ahol én élek nincs védőnő.

2)Csütörtökön voltam UH-n,minden rendben volt. Màs tapasztalt anyukâk vàlasza érdekel

3) szomorù h ennyi boldogsàg van az életedben hogy itt éled ki magad

4) ez az oldal azért van hogy kérdéseket tegyenek fel az emberek


Kedves #1!

Minden jòt nektek és köszönöm :)

2018. jan. 27. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Teljes normális, hogy ennyit mozog a babád. A kettes meg nem ér annyit hogy foglalkoz vele. Boldog baba váltást!
2018. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Várást!
2018. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Én mentem már be a nögyogyászati ambulanciára mert olyan szinten morcogott a drágám hogy már azt hittem valami baja van,ott meg jol kinevettek o hogy csak ez miatt jöttem😂😂Mondták az a jó ha sokat mocorog mert azt jelenti hogy jol érzi magát odabenn.Akkor voltam,35 hetes,másrészt meg mindenki ugy hivja a ahogy akarja a babáját,még mindig szebb mint az izé ahogy a kedves negativ hozászolo irta.
2018. jan. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is normális ha alig érzed meg az is, ha állandóan mozog. Ők alvás közben is szoktak. Olyan pici még, helye is van bőven. Nem ettél-ittál cukros vagy koffeintartalmú dolgot? Arra nagyon beindultak az enyémek. (Bár egyik babámnál direkt az aggódásom miatt csináltam, mert alig mozgott a végén, sokszor délig se jelentkezett be, na akkor már rávettem a mozgásra, de volt mikor ügyeleten kötöttem ki..)
2018. jan. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hàt picinek annyira mâr nem pici :)

22,3 cm :)


Köszönöm a kedves vàlaszaitok!

2018. jan. 28. 08:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 30.héten . Néha ahogy párom szokta mondani mint egy kis Alien . Tegnap este bejátszotta ,hogy a mocorgásával lelökte a telefont a hasamról.. Ne aggódj inkább többet mintsem keveset mozogjon !
2018. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, ez viszonyítás kérdése. 35-36 hetesen már nem lesz ennyi helye, még most van.
2018. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!