Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Könyörgöm valaki segítsen....

Könyörgöm valaki segítsen. Elment a magzat? Nem bírom nagyon szomorú vagyok!

Figyelt kérdés

Először is elnézést kerek a kép miatt majd de muszáj vagyok! Január 6 an volt peteeresem és együtt voltam a párommal! 4-5 nap után 3 napig szurkalt a hasam és olvastam hogy beagyazodas lehet aminek nagyon örültem. 8 nap múlva kell hogy meg jöjjön, de ma reggel felkeltem elmentem WC-re és elkezdtem verezni. Nem fajt a hasam semmi gorcsoles nem volt ami nálam menstuaciokor elég erős szokott lenni. Este ültem a tv előtt és éreztem hogy valami folyik de nagyon belőlem. Elmentem WC re és ez várt. Mi lehetet elveteltem????? Terhes voltam édes istenem és elment?????? :((((((( rám jött a sírás megállás nélkül hogy elment a magzat.... :(((( ez az volt?????


[link]



2018. jan. 15. 21:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
98%
Szia! Ez csak alvadt vér.
2018. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
98%
Első vagyok, szerintem csak menstruálsz. Ilyen hamar nem is jelentkezne ha elvetéltél volna. Szóval ne izgulj. Nem voltál terhes.
2018. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok 15 éves korom óta nem volt ilyen vérzésem! Most cseréltem betétet és iszonyatosan folyik belőlem! Kb fel óra és megtelik egy betét! Orvoshoz leghamarabb csak hétfőn tudok menni :(
2018. jan. 15. 21:57
 4/52 anonim ***** válasza:
97%

Ennyi idő alatt még nem ágyazódhatott be,ha össze is jött a baba,ne aggódj.

Most vérzel?

2018. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem voltál terhes, de ha továbbra is nagyon vérzel mindenképp menj orvoshoz!
2018. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
95%

Ja,látom,vérzel még.

Reméljük nem lesz ilyen erős a vérzés és pár nap alatt elmúlik.

2018. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
86%
Ha nagyon vérzel, ügyeletre menj el vagy egy hívj fel egy orvost hogy menjen házhoz. Ha ez nem működik, hívj mentőt, akár telefonon is tudnak tanácsot adni nem kell ahhoz kimenniük.
2018. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
97%

Alvadt vér, nekem minden mensinél van, nagyobb darabokban is. Bocsánat, hogy így leírom, de mikor kihúzom a tampont, ilyenek "pottyannak" még ki.

Egy éve volt méhsövény műtétem, utána jóval csökkent a mennyiség, teherbe is estem 5 hónappal a műtét után.

2018. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
December 26 an jött meg ami szinten 4 nappal korábban jött meg mint kellet volna. Január 5-6 an volt peteeresem ami azt jelenti, hogy 6 nap után kezdődik a beagyazodas. Na most ha beagyazodott a baba akkor miért ne lehettem volna terhes és miért ne mehetett volna el? 10 nap telt el azóta és mondom decemberben is hamarabb jött meg szóval már lehet előtte terhes voltam..
2018. jan. 15. 22:03
 10/52 anonim ***** válasza:
74%
Ha annyira aggódnál már orvoshoz mentél volna. Ne játszd már meg magad... Ez csak alvadt vér, nekem minden mensi ilyen, van hogy nagyobb darabok is jönnek.
2018. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!