Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívritmuszavar miatt kéne...

Szívritmuszavar miatt kéne aggódnom?

Figyelt kérdés
Reggel a háziorvos megcsinálta az ekg-t és vezetési eltérést látott. Mivel nem voltam még ekg-n nem tudom, hogy ez csak átmeneti a terhesség miatt, vagy már meglévő állapot. Nagyon ritkán évi 6-7szer szoktam érezni kis kalapálást a mellkasomban, pár másodpercig, de nincs se rosszullét se semmi. A vérnyomásom 120/80 pulzus 72. 8 kg felesleg van rajtam.
2018. jan. 31. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhesen előfordul de hány hetes vagy? Nekem a végefele volt. Én úgy gondolom főleg ha korábban is volt panaszod, akkor más okozza. Orvos mit mondott? Nekem extrasystoles volt terhesség előtt, kardiológián minden rendben volt de én olyan rosszul voltam.. szédültem, egyensúly problémáim voltak, állandóan zsibbadt mindenem, ha hirtelen felálltam nem láttam semmit, állandóan fájt a fejem. Mindezt nyavalyás magnézium hiány okozta, az csinálta az extra ütéseket. Egyébként a kálium szintemre volt kíváncsi a belgyógyász és a kardiológus is, az neked rendben van?
2018. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt, hogy 11 hetes vagyok. Háziorvos azt mondta ne ijedjek meg, 3-4 hét múlva megnézzük megint hátha kell kardiológia. Semmi más nem volt.
2018. jan. 31. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben vezetési zavar, az biztos nem a terhesség miatt alakult ki. Nekem WPW szindromam volt, pont a terhesség miatt kellett megmuteni, mivel veszélyes a terhesség alatt (meg kulonben is). Hq go dolod irj privatot.
2018. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan semmi komoly!
2018. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor ritkán egy erős szivdobbanast érzel, azt teljesen normális fiatal egészséges embereknél is.
2018. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!