Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy "bal oldalon...

Mit jelent, hogy "bal oldalon a hátsó sinusban minimális mennyiségű folyadék található"? Szívritmuszavar lehet az okozója, vagy valami más? Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Röntgenen voltam, és az orvosi papíron megemlítették ezt, de összességében jónak értékelték az eredményem, és nem tértek ki alaposabban erre a dologra.


Olyan két-három éve kezdődött nálam, hogy néha szorítást, nyomást érzek a mellkasomban, és nehezen kapok levegőt. Ilyenkor nagyon gyorsan dobog a szívem, és bizonyos testtartás néha segít, sőt szinte erőlködnöm kell, mert félek, ha ellazulok, belehalok. Gyakran éjszaka erre ébredtem. Mostanában inkább gyakrabban érzem napközben, és kevésbé éjjel, és néha (ritkábban) társul hozzá fájdalom is.

Voltam emiatt tavaly vizsgálaton (ultrahang, EKG, vérkép), de nem találtak gondot. Sokak szerint idegi alapon van ez nálam.


2014. jún. 17. 13:27
 1/2 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, fiú.
2014. jún. 17. 13:30
 2/2 anonim ***** válasza:
A vizsgálatokat kérő orvostól érdeklődjél, hogy ilyenkor mi van, mit tegyél. Ő értékeli ki a leleteket, és nem a röntgenes...
2014. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!