Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem volt pozitív ovu...

Ha nem volt pozitív ovu tesztem de mégis terhes vagyok akkor kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Végig teszteltem a próbálkozós hónapot. Nem volt pozitív ovu tesztem most mégis terhes vagyok.18napja késik. Erős pozitív minden terhes teszt. Megyek dokihoz de érdekelne a ti véleményetek. Lehet gond? Alacsony valami ami miatt nem lett pozitív az ovu tesztem? Ha igen akkor ez ront a baba esélyein?
2017. okt. 9. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha digi teszt volt es ugy nem volt poz akkor nem tudom de sztem nem lehet baj.

Ha nem digi teszt volt akkor volt pozi teszt csak neganak ertekelted.

Boldog babavarast!

2017. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És aki nem is nézi az ovut és úgy lesz terhes?

Az ovuteszt csak irányadó. A terhességet nem befolyásolja. Mi baja lenne annak a babának? Ezen ne agyalj mert hülyeség.

2017. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan milyen baja lenne a picinek? O.o Az ovuláció nem betegség... ha megtörténik teherbe lehet esni neked sikerült..


Attól, hogy a teszt nem mutatta pozitívnak még megtörténhetett... lehet érzékenyebb tesztnél látszott volna, hogy pozitív.. Nekem pl 25ös LH teszt sose lett pozitív, csak a 20-as. Még is anyuka lettem.


Egy a lényeg terhes vagy, ne adja az ég, ha baja lenne a picinek az nem egy hülye teszt miatt lenne.


Nagyon jó egészséget és kevesebb fura és buta gondolatot kívánok!

2017. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem detto ugyanez volt!És én is gondolkodtam ezen,de gondolom olyan nagy gondra nem utalhat,mert màr van egy gyönyörű kislànyom.A doki se igazàn tudott rà mit mondani,hogy miért nem lett soha pozitív az ovu teszt.
2017. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondoltam hogy olvastam ha nincs ovu akkor nem termelődik elég valami talán progeszteron. És ha az nekem nincs pl elég akkor talán nem marad meg a terhesség. De remélem tényleg hülyeségen agyalok.
2017. okt. 9. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. A teszt nem mutatta csak a hőm. Valószínűleg valami kevés volt bennem. De némileg maradt a terhesség. Csak utrot kellett szednem alacsony progreszteron miatt. Nem lesz semmi baj nyugi.
2017. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jájj de mellé írtam. Nem némileg. Hanem nekem meg maradt a terhesség.
2017. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát és ha alacsony a progeszteron az hogy derül ki? Nem lesz késő addigra? Hétfőn megyek dokihoz. 6hetes vagyok
2017. okt. 11. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!