Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen, áramrázás?

Terhesen, áramrázás?

Figyelt kérdés

Nagyon fura volt, abban sem vagyok biztos, hogy megrázott az áram.

Kapcsoltam le a villanyt és ilyen fura szikrázó hangot adott ki a villanykapcsoló. De én nem éreztem semmit. Égési sérülés meg ilyenek, nincsenek.

Ezen egy másodpercig sem aggódnék ha nem tegnap előtt derült volna ki, hogy terhes vagyok. Ugye nem lesz baja a babának?


2018. jan. 31. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg,semmi baj nincs. En 35 hetes kismami vagyok ket hete engem megcsipett a mikrohullamu suto enis megijedtem ezen kattogtam. De amig a baba mozog nincs baj (jo gondolom még neked nem mozog). Teged nem razott meg gondolom egy kis csipes lehetett vagy ilyesmi. Nyufodj meg semmi baj nincs :)
2018. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem lesz baja, valószínűleg meg sem ütött az áram, csak sz@rul van bekötve a kapcsoló és szikrázik. Javaslom aki egy csöppet ért hozzá nézesd meg vele.
2018. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ohh mellesleg gratulálok a babához :D
2018. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem vagy benne biztos, hogy megrázott az áram, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem rázott meg...
2018. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat, és a gratulációt is.:D
2018. jan. 31. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!