Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 12hetes terhes vagyok...

Zveta2017 kérdése:

Lassan 12hetes terhes vagyok és már 2,5kilóval több mint voltam, ez normális?

Figyelt kérdés

11+5 hetes terhes vagyok és már 2,5kilóval több mint voltam.

59kilóval kezdtem és most már 61,5vagyok és ugyanúgy figyelek a táplálkozásra mint azelött...nem eszem kétpofára az egészségtelen hízlaló kajákat úgyhogy nem nagyon értem mi folyik..Ugye most még ez nyilván nem tud a baba súlya lenni...Tapasztalatokat várnék!



2018. febr. 1. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális. Nem híztál sokat.
2018. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

teljesen normalis, ne aggodj. a tested a folyadekot is jobban visszatartja most, ugyhogy ez a 2,5 kg nem zsirbol all. tovabba a taplalekbol is tobb anyagot vesz fel a tested, mert a terhesseg miatt szukseged van ra.

en 9 hetes vagyok, semmit nem hiztam eddig, sot, inkabb fogytam, mert kb 3 hete iszonyu etel undor es hanyas kiseri a napjaimat, reggeltol estig, ugyhogy szerintem orulj h tudsz enni, en szivesen cserelnek veled :D

2018. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2,5 kiló akár egy székrekedés számlájára is írható.
2018. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első babánál 8kilót fogytam a hányásos időszak miatt ..ezért nagyon fura most nekem hogy meg csak a 3.hónap és már 2,5kg!


És igen egyébként az emesztésem is szörnyű....

2018. febr. 1. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz az emésztésem , kedden leszek 20 hetes , +1kg-nál tartok . Amúgy iszol rendesen ?
2018. febr. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést írtam ki ma, holnap leszek 13 hetes, +3kg. (65-ről 68).

Nekem is sz*r az emésztésem, mióta terhes vagyok, folyamat székrekedéssel küzdök :S

Elsővel én is hánytam egy csomót, volt, hogy fogytam.

Másodikkal nem hánytam, max 3x. Most eddig 1x.

2018. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!