Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, hogy nem olyan intenzitás...

Baj, hogy nem olyan intenzitással érzem a babámat mozogni minden nap? 20 hetes kismama vagyok, már egy hete mozgott erősen is, most mintha gyengült volna. Ez nem gond?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem baj!!!

Nekem is így volt, 21 hetesen mozdult meg először, íés utána több mint 1 hétig nem, illetve mozgott, csak nem éreztem...:-)

Folyamatosan csak 25 hetes kor óta érzem, de nincs jó idő, akkor nyugiban van.


szió, jó egészséget!

2010. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem baj, ne aggódj! Még most nem olyan erős a kis lába, vagy keze, hogy minden mozdulatát érezhesd. Hamarosan már mindennap fogod érezni!

Nagyon Boldog Babavárást Kívánok!

26h km

2010. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nállam is úgy volt hogy megmozdult elöször kb 17 hetesen azt volt több nap is mikor nem mozgott.

Most tartok a 27. hetemben azt még mindig van hogy nem mozog főként ha rossz idő van.

2010. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!