Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még, aki az első trimeszte...

Van még, aki az első trimeszter végére már felszedett 3-4 kg pluszt?

Figyelt kérdés

Próbálok odafigyelni tényleg, hogy miket eszem, inkább a mennyiséggel van a gond. És jelenleg itt tartok. (Igaz, érzetre kb mintha lenne az 10 kg is), + az anyagcserém is nagyon belassult...


Vagytok még, aki így van vele?



2018. febr. 2. 09:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Mindig 50 kg voltam. A 12. hétig feljött rám 5 kg. Akkor megíjedtem és próbáltam kevesebbet enni, de diétázni nem voltam hajlandó. A végén vizesedtem, 72 kg-al mentem szülni. 12 kg-al voltam kevesebb, mikor hazajöttünk. 3 hónap múlva 53 kg voltam.

Első terhességem volt. Biztosan benne van a genetika is. Anyukám ugyanígy hízott és gyerekenként kb 5 kg maradt rajta, de mindig csinos volt.

2018. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mucikam. Aznhogy nagyban genetikatol fugg es eletmodtol neked nem eleg valasz? Attol neked jobb lesz ha mas meg husz kilot hizik xd istenem
2018. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az érdekelt (volna), hogy aki hízott az első trimeszterben, annak hogyan alakult a végéig, talán így érthető... (nem személyesen neked ment az a válasz, ami nem tetszett, de igazából mind1 is.)

Visszanéztem a kiskönyvem az előző terhességemnél. +4 kg-nál tartottam 14 hetesen. 24 hetesen +10 kilónál jártam, onnantól 3 kg jött hozzá a maradék 16 héten. (Biztos ezzel kellett volna inkább kezdenem, de nem jutott eszembe. Az elsővel nincsenek meg a papírok, rég volt, sokszor költöztem azóta...)

Genetikáról annyi, hogy befolyásolHATJA, de saját magunk is befolyásoljuk.

Elég látni az eredményt, mióta többet eszek...

Barátnőm 20 kilót hízott, hiába javasolták a cukordiétát, az idióta palija nem engedte, hogy az ő gyereke "éhezzen", így a csaj kénytelen volt enni folyton, nehogy a kedves párja előszedje érte...

2018. febr. 3. 20:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondolom nem mindegy, hogy 60 vagy 90 kg-ra megy fel ugyanannyi.
2018. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én most 65-ről kezdtem.

(Az elsőt 80-ról,a másodikat 70-ről.)

2018. febr. 4. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!