Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Amiota terhes vagyok az egyik baratnom el tunt .Nem keres csak neha ir ram.Azelott rendszeresen taliztunk,most 6 honapja nem lattam.Mindig azt mondja sokat dolgozik faradt stb...Pasija nincs ,gyerek se igy nem ertem ,hogy miert nem er rá.Irigy nem hiszem h lenne,mert ugy all a gyerrk temahoz ,h neki nem kell mert a gyerek csak akadaly,meg sokba kerül.miert csinalja akkkr ezt megis? Este kuldtem neki egy videót h rugdos a babom,h ha nem talizunk bar lassa,megnezte de semmi reakcio nem jott rá.
2018. febr. 2. 13:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

"Este kuldtem neki egy videót h rugdos a babom,"


Szerintem ez lesz a kulcs.

Ő nem akar gyereket, nem babázós, te meg valószínűleg túl sokat beszélsz a terhességről, meg babás dolgokról. Ez meg őt nem érdekli. Nem akart megsérteni, így szép csendben lelépett. De te még így is küldöd neki a babás dolgokat...

2018. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad. Mert valószínűleg a "babódról" beszélsz egész nap, és hidd el, egy másik kisgyerekes anyukát is egy fokon túl fáraszt a gyerek-téma, hát még egy gyerektelent... Én szeretem a gyerekeket, udvariasan meg szoktak hallgatni a már gyerekes barátnőimet, de én is kikoptam azokból a körökből, ahol a gyerektémán túl más már nincs.


És nem hiszem, hogy visszacsábítana egy újabb babás videó... mert nem érdekel.

2018. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Amiota terhes vagyok 3 szor irtam rá. Abbol 2 beszeltem a gyerekről. Azt mondta sokat dolgozik de ha irok valaszol .masfel honap utan kuldtem ezt a videot .mert azert 1,5 honap alatt 1 ra irok akkor nem hiszem h ez terheles
2018. febr. 2. 13:48
 4/21 A kérdező kommentje:
Mert amugy ha en irok valaszol ha nem nem.Ezért van az hogy masfel havonta en irok h mizu h van .igy lett a video is kuldve h velem mi van
2018. febr. 2. 13:49
 5/21 A kérdező kommentje:
Amugy benne van amit irtam ,h nem keres nem is talizunk nem is tudnek egesznap errol beszélni.A masik meg ,hogy tavaly elott mikor volt pasija es akkor akart gyereket.ez rosszul esik nekem ,h most ilyeneket mond h a gyerek csak hatrany ,neki nem is kene mert csak nyűg
2018. febr. 2. 13:53
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Jaj, ennyire ne legyen már kevès eszed!

Nyilván azért mondja, hogy a gyereke akadály, nem akar gyereket, mert a kanyarban sincs mèg a gyerekvállaláshoz alkalmas pasi a rèszèről. Tudat alatt vagy direkt feltètelezhetően ez van a hàttèrben, nem akar a maga "hátrányaival" szembesülni, ha veled találkozik, mert ugye te számára már révbe értél!

Ne traktáld babás videókkal, valószínűleg a lelke szakad meg, mikor nèzi! Ès nem feltètlenül irigysèg miatt, inkább csak amiatt, hogy ő neki ez mèg nem adatott meg! Lehet nehèz ezt feldolgoznia!

2018. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mivel a legjobb baratnom volt.Minden nap egyutt mentunk mindenhova ,megbeszeltunk mindent.Nem gondoltam ,hogy ha en boldog vagyok es 10 ev kuzdelem utan osszejott a gyerek akkor ezt rejtegetnem kene.Lehet igy van ahogy mondom utolso ,de ezt velem megbeszelhetne nem kerulnie kellene.
2018. febr. 2. 14:49
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező!!! Ez irigység .Nem normalis igy viselkedni!!!! Barátnő létére örülnie kellene a boldogsagodnak!!! Nekem sincs meg babam de nem viselkedtem soha igy ,senkivel csak azert mert nekem meg nincs kapcsolatom meg nem tart ott az életem.Meg akkor miért hangoztatja,hogy neki nem kell ,ha vágyik rá? Irigy rád ennyi!!
2018. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A masik baratnom akinek nem jon ossze ugyanugy mint nekunk sok evig,az boldogabb mint én.Csomo mindent kaptam tőle,es mindennap megkerdezi hogy vagyok .Ezert nem ertem ezt a viselkedést,.
2018. febr. 2. 14:56
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg ő keres. Ha nem fog, akkor ez egyértelmű jelzés lesz.
2018. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!