Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így? Terhesség...

Más is volt így? Terhesség alatt magasabb a szexuális vágyam.

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél is ezt tapasztaltam. Most is. Konkrétan nincs nap hogy ne kívánnám a szexet. Mivel párom keveset van itthon sokszor vagyok kénytelen magam megoldani a dolgot. Más is volt már így. A hormonok miatt lehet?
2018. febr. 2. 23:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy alapjáraton nem vagyok ilyen. Normál esetben amikor nem voltam terhes kábé a heti egy szex bőven elég volt.
2018. febr. 2. 23:08
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Én szinte egyáltalán nem kívántam, szülés után kb még 1 évig 0 volt a libidóm
2018. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szülés után nekem is elmúlt legutóbb. Sokáig nem is volt kedvem egyáltalán

Elképzelhető hogy most is így lesz

De ez a terhesség fele csak eddig és kb kielégíthetetlen vagyok. Nem ismerek magamra. Durva

2018. febr. 2. 23:18
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyanígy voltam, terhesség elején szinte naponta 3x-4x kívántam meg a férjem, már szégyeltem magam. De nem tehettem róla. Ahogy haladtam a terhességgel, úgy csökkent, ahogy nőtt a pocak, már kényelmetlen volt, meg azon aggódtam közben, hogy megnyomjuk, vagy valami. Most a 37.hétben vagyunk, már 4hete nem volt semmi, előtte is max 2hetente 1x.. Néha mászok szinte a férjemre, de ő nem akarja, mert fél, hogy mostmár megszülök..és őszinte leszek, addig van kedvem ehhez a szex dologhoz, amíg útba nincs a hasam (ez kb.5perc), aztán szól a férjem, hogy hagyjuk abba, mert félek. Boldog baba várást 27hkm!
2018. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
4.vagyok 37 hkm*
2018. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Terhesen és azóta is (2 hónapos a kislányunk) majd' megőrülök a férjemért. Nálunk 2 napnál több nem maradt ki a végéig, és a 6 hetet is alig tudtuk kivárni. És az a durva, hogy nem ő mászott akkor sem... :)
2018. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Jelen. Annyira magas, hogy akár a nőkre is rámásznék. :D
2018. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
A libidóm nekem is ekkora. A szívás csak az az egészben, hogy veszélyeztetett vagyok és el vagyunk tiltva a szextől, orgazmustól... Itt egy páran már megköveztek azért, mert fel mertem tenni egy kérdést, hogy más hasonló helyzetben hogy bírta... Elmondtak mindenféle ösztönlénynek meg állatnak, mert ki mertem mondani, hogy ez most nem egy könnyű feladat nekem... Persze az orvosi utasítást maradéktalanul betartjuk: 4 hónapja nem volt semmi...
2018. febr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem kívántam jobban, viszont az orgazmusaim sokkal intenzívebbek lettek. Ez megmaradt szülés után is, de csak mióta fogamzásgátlót szedek.
2018. febr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Én is jobban kívántam viszont a terhesség előrehaladtával aktus közben nem tudtam kielégülni, valahogy sehogy nem volt kényelmes.A 3. harmadban csak kézzel elégített ki a párom de ha nem volt itthon rendszeresen magamhoz nyúltam.

Szülés után is kívántam, alig bírtam ki a hat hetet.

2018. febr. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!