Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen magnéziumot szedjek,...

Milyen magnéziumot szedjek, hogy elmúljanak a keményedések?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a Magneb6-ot,a béres magnéziumot,a Magnesii citricit,de egyik se vált be.Ajánlanátok nekem olyat,amit az orvos felírna nekem?
2010. jún. 6. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem végig volt! Ne aggódj, de sajnos lehet, hogy nem fog elmúlni. Én sokat pihentem és én is aggódtam, nehogy baj legyen és szerencsére nem lett. A maximumot szedtem, de semmit sem ért szerintem, persze nem mertem kipróbálni, milyen lenne ha nem szedném. A citricit szedtem, 3*2 tablit.

Pihenj minél többet, leginkább ezt teheted amellett, hogy szeded, amit a doki felír.

2010. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Magnerotot szedtem,nekem ez bevált...
2010. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mg-citrát, vagy magnerot, én sem éreztem, hogy hatott volna, nekem végig sokat keményedett, de nem volt gond.
2010. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3x1 beres mg szedek,de meg igy is kemenyedek neha.25 hkm.
2010. jún. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!