Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ a magzat mozgás?

Mitől függ a magzat mozgás?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja fordult meg a babàm fejvégűből farosra.

Amikor a feje volt lefelé egésznap éreztem és làttam is h mozog.

Amióta megfordult alig-alig érzem.

Normàlis ez?

Kicsit aggódom.


(Azt hogy megfordult azt az ultrahang vizsgàlat miatt tudom.)


24.hét


2018. febr. 4. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. és 33. héten egy napra fordult farosba.


Szívhang hallgatóval elég egyértelmű volt. Nekem is az volt gyanús, hogy nem nagyon éreztem a picit. Sőt a reggeli bejelentkezés is elmaradt.


Szívhang hallgatóval kerestem és nagyon fent a gyomromnál találtam csak meg a szívhangját, tehát tényleg megfordult. Este meg csak lent találtam ahol mindig is.


Sőt én pl a rúgásokat csak az utolsó két hétben éreztem, mert olyan furán feküdt bennem. A hátát és a popsiját nyomkodta ki a hasamnak. Szerintem minden attól függ, hogyan fekszik odabent. Pl nekem nem volt bordafeszegető érzés, mivel soha nem állt arra a lába, hiába volt fejjel lefele.

2018. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amig (28.hétig) faros volt enis kevésbé éreztem. Azóta fejvégű és nagyon érzem.

Nyugi jól van ő!!:)


34+2hkm

2018. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 34ik hétig farosan hordtam. Nekem végig olyan mozgékony volt h azt hittem időnként kirúgja az oldalam és a holyagomon tapicskolt. Néha azt éreztem mikor ráállt mintha erős felfazasom lett volna... állandó pisilés inger de brutal fájdalmas.... utána meg mikor megfordult meg rosszabb lett:) állandóan mozgott sokszor 5percre se állt meg és este is alig bírtam elaludni úgy ficankolt... de ez nem baj. Minden baba más és maskent mozog! A lényeg h napjában többször érezd!
2018. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!