Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek sikerült eltitkolni...

Van akinek sikerült eltitkolni 3 hónapig a terhességét, annak ellenére hogy pl hányt, egész nap rosszul volt, émelygett, vagy álomkóros volt?

Figyelt kérdés
Hogy lehet esetleg még dolgozni is így, vagy akár csak jó pofit vágni mindenhez, hogy ne gyanakodjon a környezet? 3. terhességemet szeretnénk még a család előtt is titokban tartani a 12. hétig. Megvan rá az ok. De nem tudom mi lesz ha olyan sz@rul leszek mint az első kettővel...
2018. febr. 5. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkahelyemen a betöltött 14. Hét után mondtam el. Kólát ittam kortyolgat a elég szarul voltam... Valahogy mindig kihúzták ebédidőig a hányást meg munka végéig...
2018. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült meglepni a főnököm. De sose kérdezett rá. Azért sejtette.
2018. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hétig tudtam titkolni, akkor el kellett mondanom az egész napos rosszullét miatt. Csak azt látták, hogy naponta többször találkoztam vukkal, mindenki aggódott, nehogy valami komoly bajom legyen.
2018. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kombinált teszt után mondtam csak el hivatalosan a munkahelyen, de addigra már a többség tudta, mert nagyon korán látszani kezdett és zöld voltam az émelygéstől. Csak én hittem, hogy jól titkolom. A rosszullét ellen rágcsáltam, gyömbérteát ittam, nyílt színen nem taccsoltam.
2018. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

"Kedves" utolsó...

Olvasd el újra a kérdést és próbáld meg értelmezni,remélem menni fog.Ha nem,segítünk...

2018. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült még tovább is, bár nem voltam rosszul.
2018. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem voltam rosszul a szó klasszikus értelmében, de a 16. hétig sikerült titkolni még 2 hónap állandó fekvés, és 2 hét kórház ellenére is. Na meg a pocakom is egyértelmű volt már akkorra.
2018. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 7. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!