Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz ebből baj, hogy nem...

Nem lesz ebből baj, hogy nem tudok enni rendesen illetve különféle emésztési panaszok másnak is végigkísérték az EGÉSZ terhességet?

Figyelt kérdés

Nem voltam/vagyok extra vékony alkat (177/70 kgról indultam). Első 12 hétben borzalmas rosszullétek környékeztek, egyszer kórházban is voltam hányás miatt. Mivel semmi nem ment le a torkomon kb. (és nem reggel voltam rosszul hanem inkább déltől egészen míg el nem aludtam) így fogytam 6 kilót. 12.hetesen voltam 64 kg.Ezután puffadás miatt van az hogy délutántól egy falatot se bírok enni. A gyomrom is ég 2 hete. 30 hetes vagyok és már csak 62 kiló, úgy olvastam a végére még jobban nyomja a baba a gyomrot meg a szerveket félek még kevésbé tudok enni, a vitaminjaimat szedem (magzatvédő, calcium d vitaminnal, plusz vas). Többféle vasat is próbáltam már hátha amiatt puffadok. Van espumisan gyöngyöm semmit se ér.

Nem lesz ebből baj, nem fogok legyengülni a terhesség végére? A babám nem lesz emiatt kicsi, vagy beteg vagy bármi? Fogok tudni így szoptatni? Utoljára kb. 18 évesen voltam ennyi kiló:(


2013. márc. 15. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Miket eszel!?

A puffadásra el lehet kerülni ha nem eszel olyanokat!

2013. márc. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már semmi puffasztót nem eszek semmi olyat aminél ez felmerülhet.
2013. márc. 15. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:

A terhességemet 92 kilóval kezdtem el. Az elején a rosszullétektől nem tudtam rendesen enni, aztán mire lett volna étvágy az epémmel küszködtem hetekig. Végül úgy 30-32 hét körül meg a kisfiam végig a gyomromba volt szülésig. Így nem nagyon tudtam enni. Összesen 5 kiló plussz jött rám fel és szülés után 84 kiló voltam. Én is aggódtam, hogy mi lesz a babával, mert nem eszem eleget, de Ő mindent elvett amire szüksége volt.

Végül 4400 grammal és 56 centivel született egészségesen.:)

Szóval nyugodj meg nem lesz semmi baja se Neked se a Picinek. (Az idegeskedés ártalmasabb. )

2013. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem voltál túl vékony, ezért nem tragédia, azaz nem árt a babának, de szülés után valószínűleg jóval vékonyabb leszel (hacsak nem pont a szoptatás alatt tudsz aajd hízni). Azért fontos lenne, hogy tovább ne fogyjál, sőt, ha lehet, hízz pár kilót, mert a baba még legalább 2 kilót fog hízni. Puffadás ellen az Espumisan nagyon jó, gyomorégésre pedig a Salvus víz.
2013. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket mind próbálom, próbáltam. Hát most kiáll a csípőm, a bordám nagyon nem szép ez már de mindegy.
2013. márc. 15. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!