Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti babátok mennyire hasonlít...

A ti babátok mennyire hasonlít arra amilyen a pocakban volt?

Figyelt kérdés

Az én babám eddig egy kis álombaba, igaz még bent van már 25 hete. Nagyon kis nyugis, lusti baba szerintem mert nem sűrűn rúgdos és akkor sem rúgja ki a ház oldalát. Kívülről már rendesen látszik és erződik ha mégis elemében van apuka nagy örömére de tényleg csak napi 1-2 alkalommal pörög be 10 percekre. Minden rendben vele amúgy az orvos szerint és rosszul sem voltam egyszer sem az egész terhesség alatt úgyhogy reménykedem hogy nem pótolja ezt be ha kibújik. :)

A ti babátok miután megszületett hasonlított habitusban arra amilyen a pocakban volt?



2018. febr. 5. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kislányom folyton izget-mozgott,meg 40+hetesen is kirúgta volna a "ház oldalát". Milyen idekint? 9 hónapos és már jár,szóval ugyanolyan izgő-mozgó,nyughatatlan kisördög ❤❤❤
2018. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, látom van sok példa ahol a baba ugyanolyan kis örökmozgó lett és sok ellenpélda is. Remélem azért a kislányom olyan lesz majd mint most a pocakban. :))
2018. febr. 6. 15:41
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteget mozgott a pocakomban a babám, nagyon akív volt, elég korán kívülről is látszodott, hogy mozog. Kint meg egyáltalán nem volt az. 8 hónaposan kezdett forogni, 15 hónapos és még nem jár (egészséges amúgy, de nagyon LUSTA:)). A természete is nagyon nyugis (egyelőre:)). Nekem nem jött be az elmélet, hogyha benn mozgékony és aktív, akkor kint is az lesz:).
2018. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!