Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy szólítod a még pocakban...

Hogy szólítod a még pocakban lévő babádat?

Figyelt kérdés
Valamint kérdés még az is, hogy meg is szólítod őt úgy? Főként azokra vagyok kíváncsi akik már a terhesség vége felé járnak, de persze az is írhat, aki nem.
2016. nov. 11. 18:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Kalimpa. :) még nem tudjuk, mi lesz, és nevet sem sikerült választani.

24 hkm

2016. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Hozza nem beszelek, ha rola beszelek akkor 'gyerekem' illetve 'fiam'. Babam, babom, babuci stb. Kizart
2016. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

36.hétben vagyunk már. :)

A nevét már a 18.hét óta tudjuk, szóval azon szólítom, vagy annak a becézésével.

Ha épp nem a nevén akkor bogyóbabának. :D

2016. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Topinak hívjuk kezdetek óta de sokszor a nevén is szólítom hogy észzel rugdosson vagy aludjon már.39hkm
2016. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam neki mondani ezt, azt, énekelgetni, néhányszor táncoltam is vele zenére...de hogy őszinte legyek, ha hozzá beszéltem, zavarban voltam, mintha magamban beszélgetnék. Aztán amikor a karomban tartottam, ott bőgtem fölötte, hogy miért nem meséltem neki többet és miért nem énekeltem neki többet. Hiába láttam őt ultrahangon többször is, az igazi szerelem akkor született meg bennem, amikor végre kezemben tarthattam. Szerintem a következő terhességemnél már máshogy csinálnám. Nekem nehéz volt megszólítani Őt. Utána bezzeg egész nap "beszélgettünk":)
2016. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37.hétben vagyok.Bogyó,mazsola,szerelmem,kislányom ilyesmik meg a nevén.Második baba,az elsônél is mazsi,mazsola,töpszli,muci,kisfiam,életem de Ô inkább manó volt,39.héten lett meg a végleges név,úgyhogy a nevét nem tudtam mondani.Még most is sokat Manózom,a pocaklakó meg Bogyó,Bogyesz.
2016. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a nevén szólítom, és ha beszélek róla is a nevén nevezem. Néha becézem, de 80-90%-ban a nevén szólítom.
2016. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szia! Én a nevén szólítom sokszor, de meg a legtöbb alkalommal mikor megszólítom akkor a Kicsim, Manó, kisfiam. Általában úgyis tobb néven illetem🙂

Üdv

36hkm

2016. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Borsó,az első uh felvételen olyan volt mint egy borsószem ez rajtaragadt ☺ 18hkm
2016. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19 hkm én még nem tudom kislány vagy kisfiú. de ha megtudom, a nevén, vagy Gyuszika vagy Bogika. de most még csak pindurinak hívjuk.
2016. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!