Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kínzó hátfájás 22 hetesen?

Kínzó hátfájás 22 hetesen?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem meg a 22. hetemet. Az elmúlt napokban igen erős rekeszizom húzódást, feszülést, hasizomlázat tapasztaltam. Ehhez tegnap óta jött hozzá az elviselhetetlen hátfájás. Tegnap voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy ez ilyenkor teljesen normális. Magnézium adag emelést és pihenést javasolt. Megvizsgált, és minden rendben talált. A méhszájam is zárt.

Mások tapasztalataira lennék kíváncsi. Normális az, hogy az ilyen jellegű fájdalmak már most jelentkeznek? Én azt hittem, hogy kb. bőven a 30. hét után van erre esély. És ha már most ilyen rossz, akkor mi lesz később? Vagy a szervezetem majd hozzászokik ahhoz, hogy minden átalakul belülről, és egy idő után nem produkál hátfájást és hasizomlázat?

Nagyon megijedtem, mert még csak félidőn vagyok túl.


2018. febr. 6. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a komplett hasüreged és csontozatod át lesz rendezve, ne csodálkozz, ha fáj. Ez sajnos vele jár.

Ha azért fáj, mert valahol nyom a baba, akkor nyugi, el fog múlni, csak csinál magának egy kis helyet. :)

Inkább nagyobb pocaknál szokott gond lenni, hogy nehéz. Ezen a pocaktámasz is segít, de hordozókendőt is lehet úgy használni, hogy "pocaktámaszt" kötsz belőle. Érdemes kipróbálni.

A kendőnek később is nagy hasznát tudod venni.

Pocaktámaszt is próbáltam, de nekem nem jött be. Mások viszont dicsérik.

Érdemes vásárlás előtt próbálni, mert nem olcsó egyik sem.

2018. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Hát, remélem, tényleg csak helyezkedik a baba, és nem fog fájni végig ennyire erősen. Jelenleg úgy érzem magam, mint egy hadirokkant. :-)
2018. febr. 6. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Pont ugyanezna problemam nekem is. En is a 22. Hetben vagyok. Es iszonyatosan faj elol hatul mindenem. A doki azt mondta h ez akar jo is lehet, hiszen tagulnak a dolgok odabent. Pihenes es mg.
2018. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok.Nekem nem a hátam hanem a csípőm fáj éjszakánként piszkosul.Alíg birok aludni.Csak forgolódom.Azt mondta az orvos hogy ezek a fájdalmak normálisak.Hurrá 😆
2018. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!