Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36,5hetes kismama vagyok....

36,5hetes kismama vagyok. Véletlen az öt éves kislányom megütötte a hasamat. Ha mozog a baba, lejet baj?

Figyelt kérdés

Fel akart mászni az ágyra ahol feküdtem és véletlen megcsúszott a keze és megütötte a hasamat. A csípőcsontom felett,oldalt,a bordám alatt. Nem fájt nagyon,de megijedtem. A baba mocorog.


Lehet baj így?


2017. szept. 14. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Egy öt éves kislány nem tud akkorát ütni,hogy baja legyen a picinek,gondolj bele,mennyi minden védi (magzatburok,magzatvíz) azt a kis pocaklakót.
2017. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Illetve,mozog nincs baj. Viszont állítólag a szülést beindíthatja. Ha vérzést,bármi mást tapasztalnál,akkor orvos.

De egyébként nyugalom kell ide. Könnyű szülést,jó egészséget mindnyájatoknak.

2017. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Azóta is mocorog a baba. Vérzés,görcs nincs.

Akkor megnyugodhatok? Nem lesz baja,igaz?

2017. szept. 14. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj.
2017. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs baja
2017. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 scsillag82 ***** válasza:
Nincs semmi baj. Én mindig mindenhiva beütöttem szegény pocakomat. Kisgyerekekkel dolgoztam ők is néha megütötték. Babám makk egézségesen született a 40. hétre.
2017. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!