Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki Január végén, Február...

Aki Január végén, Február elején pozitívat tesztelt, érez már valami tünetet?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap teszteltem pozitívat, a mindjárt megjön érzésen kívül,csak a sűrű vizelési inger ami van,de nem is bánnám,ha a hányinger meg stb. engem elkerülne
2018. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Január 17 èn kellett volna megjöjjön. Ez nem törtènt meg. 27-èn teszteltem pozitívat ès 29-èn megállapította nőgyógyász a várandósságot. Aznap 6 hetes volt ( már szívhang is volt). Azóta már 7+4 hetes.

Vannak tünetek, de már az elmaradt menstruáció óta. Ètelundor, hányinger, mellfájdalom. Ezek egèsz naposan ès 2 hete már tart.

2018. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Lassan 6 hetes lesz a manó,de a mellérzékenységen kívül eddig semmi tünetem nincs. Talán az,hogy sokkal fáradékonyabb lettem. Se hányinger,se ételundor,se kívánósság.Gondolom ezek nem feltétlen jelentkeznek mindenkinél. Vagy lehet, hogy még kicsit később kezdődik?
2018. febr. 8. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 1 éve teszteltem pozit 3 nap késés után. Visszanéztem a naptáramban, mik voltak. Még a teszt előtt megjelent a vadászkutya-szindróma, jobb szaglásom lett, mint egy vizslának. Aztán a cicim eresedett, tiszta kék csíkos volt. Este hamar kidőltem, nagyon fáradékony, aluszékony voltam. Erős mindjárt megjön érzésem volt 12-én, arra emlékszem is, mennyire ideges voltam. Most meg itt szuszog mellettem, már 4 hónapos. :)
2018. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babádhoz! 😊
2018. febr. 8. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok tünetem van kb 2.5hete teszteltem pozitívat. Az illatokra brutálisan érzékeny lettem, puffadok mint egy elefánt, szédülök és émelygek de furi inkább csak este és ég már most a gyomrom. Az első terhességnél ezek sokkal később jelentkeztek. Doki még nem látott most megyek majd 14-én.
2018. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt semmi tünetem. Se hányinger, szédülés, fáradság stb.. Nem is tudtam hogy terhes vagyok csak picit késtek a vérzések 35 hetes terhes vagyok 1 hónapja állt el csak a vérzésem. 20 hetes terhes voltam mikor megtudtam hogy babát várok az is csak azért mert éreztem hogy mozog valami a hasamba és az nem kaja :D szóval jól meglepett a drágám de nem baj várjuk őt. :) Ezzel azt akartam mondani hogy minden terhesség más és igy mindenkinél más a tünet nem biztos hogy neked lesz olyan tüneted ami másnak igen.
2018. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!