Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetek nélküli terhesség?

Tünetek nélküli terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van köztünk olyan, akinek semmi terhességi tünete nincs? Nekem 1x volt hányingerem 1-2 percig, 1x voltam ájulási állapotban illetve 2hétig volt néha alhasi fájás. Ami eleneg van az annyi, hogy a mellek este érzékenyek lefekvéskor. Remélem.ez teljesen normális, hogy semmit nem érzek. Dokihoz sajna jövőhét csütörtökre van időpontom :/

2018. febr. 9. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen kérdés van, ebből is látszik, hogy ez teljesen normális és általános dolog.

Nekem sem az ikerterhességemnél, sem most egy babával nem voltak klasszikus tüneteim.

2018. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

21. Héten..

Pocaknövesztés, c-ről D kosaras melltartó

2-3 kg hízás


Ezen kívül: viszket a hasam, hiába kenem.. Ha éhes vagyok ennem kell, mert nagyon rossz érzés( vércukor leesik)


Nem hánytam émelyegtem, nem puffadok jobban, nincs akkut székrekedésem( csak teltségérzet)


(Remélem még élvezhetem pár hétig)

2018. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Már bocs de olvasd már el amit írtál! Neked ez tünetek nélkülinek tűnik?

- hanyingered volt

- kéthetes szurkálás

- ájulásközeli állapot

- minden este mellfájdalom


A terhesség mellett figyelj oda hogy észnél maradj és ne butulj el mert ez a kérdés elég...hogyismondjam.....hülyeség.

2018. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3# nem hiszem, hogy pl nem tudok gondolkodni. Az, hogy kb 6hét apatt 1x pár percig volt hányingerem az pl bármitől lehetett. És nem volt szúrkálás hanem 2hétig hasfájás de 1hete SEMMI nincs
2018. febr. 9. 13:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Inkább az érdekelt volna, hogy normális e, hogy minimális rosszullét se jelentkezik és a hasfájás is így eltűnt. Így az a fura, hogy ha nem tudnám, hogy terhes vagyok akkor pl most észre se venném már 1hete. Több ève sikertelen volt a próbálkozás szerintem érthető ha egy nő aggódik.
2018. febr. 9. 13:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
41 hét alatt semmi tünetem nem volt. A leányzó pedig makk egészséges, itt szuszog mellettem. 😊 Nyugi!
2018. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom első osztályos iskolás, és most 6 hetes terhes vagyok a tesóval. Kislányomnál egyszer sem hánytam, egyedül a 7. héten voltak komoly émelygéseim, de az is éjszaka, nem reggel. Most sem hánytam még, bár bármi jöhet. Kislányomnál a hasam szurkált, "csipkedett", most kevésbé, gondolom, azért mert már nem olyan feszes a méhem izomzata, elvégre egy babát kihordtam már. Olvastam erről egy cikket, hogy emlékszik a szervezet az előző terhességre, így én normálisnak tudom be, hogy most nem feszül úgy. A mellem néha feszül. Idegbeteg vagyok, és álomkóros. Ha nem dolgoznék, minden ebéd után feküdnék le aludni. De ez minden. Semmi más tünetem nincs. Tegnap volt az első TB-s UH, a baba jól van, élő terhesség, ülőmagassága korának megfelelő, szépen, és jól fejlődik a doki szerint. Nyugi, minden terhesség más, én ebben nem hittem, amíg meg nem tapasztaltam. Ez a terhességem teljesen más, mint az előző volt.
2018. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
huh, basszus... orulj neki. a fiam 7eves egy alom volt a terhesseg, semmi tunet. most 10hetes vagyok, a 6.het ota folyamatos gyomoreges, hanyinger, hanyas.... a tobbit azert nem irom, mert azok szerintem nem kellemetlenek a cicifajast hasszurkat siman elviselem. deezek... egy joizut nemtudok enni :( addig orulj mig nincs tunet!!
2018. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!