Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnem tudni lehet e félni?

Szeretnem tudni lehet e félni?

Figyelt kérdés

Na szoval paromrol lenne szo ott kezdem h szerdan bekellett fekudnie mer veres volt s vizelete es melette gorcsolt is..

Penteken 29 hetes lett de 30 nak felel meg nem tudom ez jo dolog ?

A masik meg h bent hartjak hetfoig es kap infuziot meg a baba tudőerositot ez miert kell? Tudom koraszulesnel de ezt csak ugy nem adnak ha tudnanak valamit nem ?

Meg most amikor beszeltunk mondta h feszul a picija kapott valami gyogyszert es ha nem mulik el akkor hivjak a dokit..

Neharagudjatok ha sok az ertelmetlenseg de kicsit megvagyok ijedve..elso babank lessz es nem tudom ilyenkor mi a jo mi a rossz


2018. febr. 10. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg! Most már a legjobb kezekben van. Ha koraszülés is lenne, már jók az esélyei, de nyugi nem lesz baj! Tüdőérlelő abban segít ami a neve is: ha megszületik hamarabb, tudjon azonnal lélegezni.

Minden jót!

2018. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A babák nem ugyanolyan ütemben fejlődnek, tehát az, h egy héttel nagyobbak a méretei nem jelent se jót, se rosszat, ez tök átlagos.

Tüdőérlelő azért kell, ha esetleg megszületne most a baba, a lehető legjobb feltételekkel kezdje az életét. A párod gondolom magnéziumot kap infúzión, hogy enyhüljenek a görcsei.

Ne izgulj! Pici még a baba, de sokkal fiatalabbakat is megmentenek már. Most a nyugalom a legfontosabb, és h minél tovább egyben maradjanak. Ha még 4-5 hetet kihúztok valahogy, akkor az már tökéletes. 😊

2018. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, amikor engem befektettek 29 hetesen koraszülés gyanúval én is kaptam mindkettőt! Az infúzió az magnézium lehet, nekem az volt. Tüdőérlelőt meg mindig adnak koraszülés gyanú miatt, ez a gyakorlat!
2018. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De elofordulhat h az lessz hogy feszes a pocija ?

Ja meg az elso labornal mondtak neki h verszegeny..

2018. febr. 10. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A tudoerlelohoz semmit se kell kulonosebben tudni,nem azért adják mert baj van vele, hanem mert a tudejuk erik meg legkesobb (35hetre) ha 35 het elott van ilyen,akkor automatikasan adjak.

Ne aggodj most mar boven sok eselye van :)

2018. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5ös válaszoló vagyok

Utobbi idobe nekem is sokat feszult a hasam, de nem lett baj. Bár nekem mas panaszom nem volt , lehet h szülést jelez, vagy méhszájnyilást de lehet h keményedik csak és elmúlik. (Keményedés normális úgymond)

Najd írd meg nekünk mi lett

2018. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat mindenkinek 🤗🙂

Barmi lessz megirom ,aranyosak vagytok

2018. febr. 10. 23:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem első terhesség esetlen állandóan olyan feszes és kemény volt egy rakás mg mellett is h mindenki mikor megvizsgált el volt képed e h de kemény ez a pocak. Hat én végig feszülten de semmi nem volt. 39+6ra született a fiam. Szóval ez se jelent feltétlen rosszat.
2018. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok.bocsi h mst irok csak a munka is lefoglal.. kiengedtek es nincs baj veluk :)
2018. febr. 21. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!