Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez a görcsös rángás? Ugye...

Mi ez a görcsös rángás? Ugye nem jelent baj? Nem csuklás, az biztos.

Figyelt kérdés
A pocaklakóm néha úgy csinál, mintha rájönne valami roham, négyszer-ötször egymás után ütesemen és teljes testből rángatózik, a hasam meg majdnem kiszakad. Miért csinálhatja ezt?
2008. okt. 27. 14:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, 37 hetes vagyok, de már 2 hónappal ezelőtt is előfordult, majdnem minden nap. Remélem, nem valami rohamszerűség! :(
2008. okt. 27. 14:48
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Az enyémre is néha rájön az "ötperc". Ilyenkor pózt váltok, szerintem azért csinálja, mert kényelmetlenül ülök-fekszek neki. Ha pózt váltok, abba szokta hagyni.

Neked nem ilyenkor szokott rángatózni?

34heteske

2008. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mi ez! De nálam is elöfordult többször már ilyen beremegés-görcsös rángás féleség!Megkérdezem holnap a dokimat.Minden jót! 37 hetes kismama
2008. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nálam is elő szokott fordulni, és én még csak 27 hetes vagyok.
2008. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Tehát nem vagyok egyedül ezzel. Azért elég ijesztő tud lenni, pláne, hogy nem rémlik, hogy az elsővel is lett volna ilyen. Nem tudom, hogy a kényelmetlenség miatt csinálja-e, mert teljesen változó, hogy mikor jön rá. Hol ülök, hol fekszem, hogy állok, tehát nem tudom megfigyelni. :(
2008. okt. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!