Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint válasszam?

Melyik terhesvitamint válasszam?

Figyelt kérdés
Egypetéjű ikrekkel vagyok terhes. Most a femibion 1est szedem.
2018. febr. 11. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is a femibiont szedem az elejétől fogva, drágább, mint a többi, de ha már ezt kezdtem el, ezt is fogom a végéig. Egyébként semmi panaszom nincs tőle.
2018. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Én Gravidát szedtem az egyes és az ikerterhességemben is. Meg voltam vele elégedve vele, de ha megint terhes lennék, kipróbálnám a DM-eset, csupa jót hallottam róla.
2018. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elso trimeszterben elevitet szedtem,de annak a kettese miatt hánytam. Szval azz odaadtam vkinek.

Ajánlották a femibiont, drága de nagyon szeretem. Nem túl nagy darab, nem budos es adnak mellé halolaj kapszula omega 3 vitamint kulon kapszulában.:)

Én 2 naponta szedem a 16.hét óta

35+1hkm

2018. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Én jutavitet szedek. Rengeteget összehasonlítottam és ezt találtam a legjobb összetételűnek. Ráadásul nagyon kedvező az ára.

Eddig se rosszul nem voltam, se semmilyen eltérése nincs a vérképemnek.

2018. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem első terhességemnél, nagyon meg voltam elégedve. Nem híztam, nem "csinált " nagy étvágyat, nem hánytam tőle. Ha lenne második, újra Femibiont szednék.
2018. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jutavitet szedtem. Nagyon jó az összetétele. Mellé dm-es halolaj kapszulát a 2. trimesztertől.
2018. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nekem sincs eddig bajom a femibionnal. Csak, hogy nincs benne kalcium vas és magnézium.
2018. febr. 11. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, az ikres, én a Gravida mellé magnéziumból külön szedtem napi 2400 mg magnézium-citrátot, vérszegénységre pedig Krauterblutot. Az endokrinológusom nem javasolta a külön kálcium szedését.
2018. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Magneziumot amugyis erdemes kulon is szedni. Amit abbol kinyersz az semmi.

Vasat sokaknak kell kulon

2018. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most amugy megneztem a dobozt es tartalmaz kalciumot...
2018. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!