Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mellékhatások vannak a...

Milyen mellékhatások vannak a Progesterone exeltis használatánál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom örök vitakérdés a Progesterone exeltis hüvelyen keresztűl való alkalmazása, de mégis segítséget szeretnék kérni azoktól, akik HÜVELYEN keresztűl használták. Kinek milyen észrevétele van a termékkel kapcsolatban illetve kinél milyen mellékhatás jelentkezett. (Én kicsivel több, mint 1hete használom de inkább ma már szájjon át vettem be)

2018. febr. 11. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Mind a kétféleképpen használtam. Hüvelyben csak az állandó folyás volt zavaró miatta.

Szájon át szédülést és álmosságot csinált nálam.

2018. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem semmi mellékhatása nem volt hüvelyen keresztül. 13 hetes korig használtam. azt sokszor hallottam hogy szájon át mellékhatásai vannak hányinger, szédülés.

Nekem inszem volt és a protokoll része volt a használata, hozzá tette a doki hogy csak is hüvelybe mert így jobban felszívódik és nincs mellékhatása. 3x1 el kezdtem majd fokozatosan kellett leépíteni: 2x1 majd 1x1. Egyébként nekem Utrogesztant írt fel a doki de pár nap után iszonyúan viszkettem tőle és mint kiderült mogyoró olaj van benne és allergiás vagyok rá. Utána kaptam a Progesterone exeltist és semmi mellékhatása nem volt.

2018. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát engem nagyon idegesít, hogy szerintem nem szívódik fel rendesen ugyanis a krémes sárgás felolvadt cucc az elég szépen ki is folyik és nem valami gusztusos és komfortos érzés (bocs a nyers stílusért)
2018. febr. 11. 14:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Van ennél rosszabb is (Crinone gél); ennyi kellemetlenséget megér!
2018. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szájon át szedtem,engem kíütött kb olyan voltam mint aki berugott🤣🤣🤣3×1 et szedtem.
2018. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki hogy az mi kifolyik annak ki kell. aminek fel kellett szívódni az felszívódott, a többi csak a bevonata és egyéb segédanyagok. nekem ne mond tudom hogy kellemetlen 13.hétig non-stop tisztasági betétet hordtam. ez alatt az idő alatt 5 csomag tisztasági betét fogyott el, nem győztem venni :)
2018. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát undorító. Ez nem olyan, mint egy vérzés, ami 5-7 nap alatt elmmúlik :( barna vagy véres folyás senkinek nem keletkezett tőle? Nekem tegnap reggel volt pisilésnél vér. Utána már csak enyhe barna folyás másnap reggelig. Be is mentem a sürgősségire de semmi baj a babóval és szívműködés is rendben. 5h6n km
2018. febr. 11. 17:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy olvasod e még kedves Kérdező vagy bárki más, de nekem 3 napja van egy kis vér pisiléskor és szerintem attól hogy "felmarta" a hüvely falát, úgyhogy most váltottam arra, hogy csak szájon át szedem, ha ez okozta a kis vérzést akkor így el fog múlni. Én még nem tudom, hogy terhes vagyok e vagy sem, majd pár nap múlva kiderül. De drukkolok neki hogy csak a gyógyszer okozza a vér pöttyöket. 🥰
2019. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az utolsó válaszolónak írom, hogy a vérzés ilyenkor jó hírt is jelenthet, beágyazódást. :) Nem biztos, hogy a gyógyszer. Én 5 napja használom, napi 3×1 adagolásban, ez mulasztotta el az állandó barnázásom. Ami egyébként terhesség előtt is állandó problémám volt nőgyógyászati betegség miatt. Én örülök neki, hogy "csak" fehér dolog folyik ki, tisztaságit évek óta szinte non stop használnom kellett, és ez legalább nemes ügyért megy.

:)

2019. máj. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó válaszoló akinek üzentél kedves 9es, és igazad is van, terhesség volt, csak sajnos a 6. Héten elvetéltem. 😔 De nem adom fel! 🥰❤️ Fő a pozitív gondolkodás, egyszer sikerülni fog😍
2019. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!