Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a problema? Oktoberbe...

Cslizi kérdése:

Mi lehet a problema? Oktoberben 14. Hetesen elveteltem! Most 7 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Az a problemam tegnap este egy keves vizes folyasom volt ami kesobb elmult. Ma viszont ujbol elojott nagyon sokat jarok wc-re telejesen feher viz szeru folyasom van ,csak mar gorcsolok is.

2018. febr. 11. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Kéne egy leoltás; hátha fertőzés..
2018. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az kiderült, hogy miért történt a vetélés ősszel. Nagyon sajnálom😔. Nekem elég bő folyásom van terhesen előzőnél is az volt. Nekem azt mondta a dokim, hogy görcsölök vagy vérzem azonnal kórház. Szerintem érdemes lenne orvoshoz menni, hogy elkerüljétek azt, ami múltkor volt. Inkább menj el feleslegesen, mint hogy baj legyen.
2018. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első mondat kérdő mondat akart lenni.
2018. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*hogyha (bocsánat, már este van:)).
2018. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Multkor felfazas miatt volt . Most elmult a, azota nincs ilyen viszont ha kicsit tobbet mozgot begorcsolok , ha lepihenek akkor elmullik.
2018. febr. 12. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!