Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen barna váladék?...

33 hetesen barna váladék? Másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés

Az imént voltam pisilni, és miután megtöröltem magam, a WC-papíron barna váladékot láttam. Nagyon megijedtem, azóta folyamatosan figyelem, de sem a tisztasági betéten, sem a WC papíron nincs semmi. Nem keményedek, a baba sokat mozog.

A 20. héten volt egyszer ilyen, akkor gyulladásom volt, kúpot kaptam.

Holnap megyek a védőnőhöz, szerintetek ráérek addig, vagy inkább menjek most be a kórházba? Ugye nem lesz gond?


2010. jún. 7. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerünk az ügyeletre azonnal! Nem játék. Inkább menj be fölöslegesen, minthogy valami baj legyen. Több oka is lehet.
2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz gond, de egy vizsgálat nem árt, márcsak hogy Te is nyugodtan aludj! Talán el kezdtél nyílni?

Írd meg mi volt!!!

2010. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha se szex, se intenzív torna, mozgás, pakolás nem volt előtte, akkor menj ügyeletre. reméljük csak kicsit elfáradtál, megerőltetted magad. pihenj holnap
2010. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Voltál dokinál? mit mondodtt? vagy nem mulottel? hogy vagy?

én is 33 hetes vagyok..

2010. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Voltam tanácsadáson, azt mondták, h. ha még egyszer tapasztalom v. esetleg vért látok, azonnal kórház, de addig nincs gond, amíg nem jelentkezik újra és nem fáj semmim. Szerencsére semmi problémám azóta! :)

Emelt adagú magnéziumot (3*2) javasoltak, és minél több pihenést.

Lehet, h. nekem a stressz miatt volt, hiszen államvizsgám lesz pár hét múlva.

2010. jún. 8. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!