Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez így rendben van? 35hkm

Ez így rendben van? 35hkm

Figyelt kérdés

Pár napja kevesebbet erzem mozogni, inkabb kinyomja magat itt-ott meg csuklik.de nincsenek nagy rugasok (csak nagy ritkán)

Problámát jelent??:/


2018. febr. 12. 07:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Ez Lilla törvénye 😂
2018. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az mi?😀
2018. febr. 12. 13:44
 13/18 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, az enyém 1x nst közben tért magához. Ó alig volt kínos. Bementem hogy nem mozog erre végigmozogta 😂
2018. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én akkor sem bagatellizálnám el. Nem mozog, aggódsz, meg kellene nézni. Szinte biztos, hogy semmi baja nincs, de adott esetben ha mégis, akkor nagyon távoli a csütörtök.

A terhesség alatt fontos, hogy a kismama is kiegyensúlyozott, nyugodt legyen. Persze ha az orvos a telefonban megnyugtatott, akkor rendben van. Én nem érném be ennyivel: ha már fizetek az orvosnak (nem is keveset), nézzen meg, ha gondom van.

2018. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azóta teljesen rendben van a mozgása. Sőt,néha fáj olyat odabök lentre meg az oldalamba. Tehát megnyugodtam teljesen. De érdekes.. irta egyikotok az NST dolgot.:D multkor kemenyedtem mar 2 napja. Bementem, erre elmult?!en ezt nem ertem.. aztan meg gorcsoltem,bementem elmult.. :D
2018. febr. 12. 16:45
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes mikor egyre több olyan választ kapsz hogy ez így nem jó akkor mindig elmúlik minden "bajod". Nem tudsz új dolgot kitalálni tovább a történethez vagy mi? 😥
2018. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Miért kéne bármit is kitaláni? Vagy mi a baj azzal,h rendben vagyok?

Ezen az oldalon már semmi sem jó a válaszolóknak.. mindenhol van mibe belekötni. Nem értem mi a bajod.. de sajnálom,h inkább annak örülnék h valakinek gondja van. Gratulálok hozzá. Ügyes vagy!

2018. febr. 12. 17:32
 18/18 A kérdező kommentje:
Orulnel*
2018. febr. 12. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!