Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülött kicsibaba, akit...

Újszülött kicsibaba, akit majd nyáron viszünk haza nem fog megijedni a hangos nyári viharoktól?

Figyelt kérdés
Elnézést a tapasztalatlan kérdésért, de oylan helyen lakunk, ahol általában nagyon sok lecsapó villám van, iszonyat hanggal. Júniusban születő picibabánk, ha hazahozzuk nem fog nagyon megrettenni? Vagy az anyaméhben is olyasmi intenzitással hallja majd nyár elején? Elnézést tényleg az akár butának tűnő kérdésért, hol merjem feltenni, ha nem itt? :)

2018. febr. 12. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
1 hónapos babám nem félt a tüzijátéktól. Szerintem nem lesz gond. Ha meg is ilyed, az öledben biztosan meg fog nyugodni.
2018. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy buta, aranyos vagy. Én is ilyeneken agyaltam mindig. Nem fog félni, nekem novemberi a babám és fel sem tűnt neki a Szilveszteri durrogtatás.
2018. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Igaz, hogy az én kisfiam március közepi születésű, de mi már kb egy órával hamarabb tudtuk, hogy dörgésre villámlásra kell készülni :D. Ha éjszaka ért el minket a vihar, akkor csak rajtam volt hajlandó aludni, pedig egyébként a saját kiságyában aludt.
2018. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondtak h a baba odabent olyan hangzavarban alszik és pihen mintha egy tehervonat robogna állandóan a fejed mellett- az anyai sziv és lüktető arteria hangja. Emiatt nem tud sok baba a síri csendben aludni mikor hazaviszik! Az én gyerekem is meg a mai napig zene mellett alszik!
2018. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Tényleg nem ide szántam, bocsi!
2018. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Az első pár hónapban még egyáltalán nem zavarják a zajok alvás közben. Ezért is jobb, nem lábujjhegyen közlekedni mikor alszik, mert szokja meg, hogy élet van körülötte, illetve nektek sem lenne jó, mikor 5ször alszik nappal, hogy semmit nem tudtok csinálni.


Kb fél évesen kezd romlani a helyzet egyre többször fogja zavarni a zaj alvásnál. De addig... szó szerint bombát lehet mellettük robbantani, kivéve, ha megszokja az elején, hogy síri csönd van a lakásba. A kórházban is zaj van hisz sok baba sír még éjjel is.


Otthon érdemes éjjel nyilván sötétben zajok nélkül aludni, ahogy a felnőttek is alszanak. Nappal meg szóljon rádió, vagy legyen beszélgetés nyilván, ha jön valaki, ne a fallal beszélgess :D


Szóval nyugi nem fog a vihartól megijedni :D

Eljön annak is az ideje, de az nem az első fél év :)

2018. febr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már a kórházban néha úgy becsapták az ajtót, hogy csak zengett a kórterem... és mégsem ébredtek fel a babák.. úgyhogy nyugi nem fog félni, felébredni. Nekünk egyszer az áram ment el és azt hittem a hirtelen sötétben megijed, de semmi.. A közelséged amúgyis megnyugtatja.
2018. febr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Júliusi a kislányom, fel se tűnt neki soha a vihar, úgy aludt az ordító dörgés mellett, mint akit lecsaptak :D

A széltől viszont zizi volt mindig, még most is, pedig már 2,5 éves.

2018. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!